Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 7 plus velemenyek?

Márk@07 kérdése:

Iphone 7 plus velemenyek?

Figyelt kérdés
iphone 7 plus
2017. febr. 13. 18:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó telefon. Nekem mondjuk nagy.
2017. febr. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Aksija jol birja?
2017. febr. 13. 18:28
 3/16 anonim ***** válasza:
18%

Jó telefon, csak nagyon nagy(szerintem már valahol tablet és telefon határán van).

Az ios10 nem rossz, de szerintem a régi ios4 nyomába sem ér.

Az ujjlenyomat olvasó nagyon lassú, de ez egy átlagfelhasználónek szerintem szükségtelen.

A legnagyobb hátránya a bonyodalmas SIM kezelés.Gondolj csak bele! Ha nincs nálad az a kis tű, akkor nem tudod kivenni a kártyát,ha a szükség úgy kívánja, ráadásul az a pár miliméteres nano-SIM kártya nagyon könnyen eltűnik.

Östességébe ez a telefon nálam egy 10-es skálán 7-est kapna😊

2017. febr. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Az akksi attól függ, hogy mire használod, ha csak telefonálsz, sms-ezel, és netezel rajta, akkor kb. 3-4 napig is elvan, de ha pl. sok zenét hallgatsz, vagy sokat telefonálsz kihangosítva, akkor valószínűleg minden nap tölteni kell😎
2017. febr. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nem rossz telefon, bár az akksi kicsit gyenge az árhoz képest, ezért egy powerbank ajánlott mellé.
2017. febr. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Trevor. ***** válasza:
Túl van árazva. Egyébként jó telefon, ha neked megfelel a nagy kijelző.
2017. febr. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Es az nagy gond ha nem veszek hozza foliat es tokot?

Foliat nem szeretem, tokkal meg nem szeretnem csufitani mert szerintem gyonyoru telefon!

2017. febr. 13. 20:43
 8/16 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy melyik színt választod.


Ha ezüstöt veszel, az fogja a legjobban bírni.


Ha Jet Blacket, akkor ez vár rád:


[link]



Matt fekete esetén van sajnos kopás, még tokban tartás mellett is.

2017. febr. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
#8 - ezt tapasztalatból, vagy a bulvársajtóból tudod?
2017. febr. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

9-es:


A kettővel ezelőtti telefonom asztroszürke volt. Két év múlva is úgy nézett ki, mint amit akkor hoztam ki a bemutatóteremből. Októberben lett egy matt fekete hetesem, az három hónap után el kezdett kopni, fényesedni (mellékelt fotó), annak ellenére, hogy plüss tokban volt végig.



[link]



Most egy JetBlackem van 10 napja, egyelőre semmi gond nincs vele, de beszéltem olyannal, akinek októberben lett JetBlackje, és semmi karc nincs rajta, pedig nem olyan selyem/bársony puha tokban tartja, mint én, hanem zsebben hordja.


Kérdés?

2017. febr. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!