Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem ismeri fel a telefonom az...

Bri11 kérdése:

Nem ismeri fel a telefonom az USB-t?

Figyelt kérdés

Amikor csatlakoztatom a géphez, eddig mindig kihozta az USB opciókat, most pedig semmi, csak tölti.

A beállításoknál megpróbáltam rámenni az "USB megosztás"-ra, de azt írja, hogy "Nincs USB kapcsolat".

Mi a teendő?


2017. febr. 14. 10:27
 1/7 anonim ***** válasza:

Az USB megosztás az más.

Milyen telefon?

2017. febr. 14. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Huawei P8
2017. febr. 14. 10:41
 3/7 anonim válasza:
Próbálj letölteni egy driver-t, és álítsd át a telefonon a ,,csak töltés"-t ,,fájlok átmásolás"-ára. Remélem segítettem :) Sok szerencsét!
2017. febr. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem lehet állítani semmit a telefonon, próbáltam már a fejlesztői lehetőségeket között is nézelődni, de egyszerűn azt írja, hogy nincs USB csatlkazotatva

Tehát semmi nem tudok állítani már a telefonon

2017. febr. 23. 22:23
 5/7 anonim ***** válasza:
Nemlehet hogy véletlenül töltőkábellel dugtad össze a telefont a géppel, nem pedig adatkábellel? Én xiaomi telefonnl jártam így, betugtam a kábelt amit hozzá adtak, de sehogy nem akarta felismerni, letöltöttem egy csomó drivert de semmi, utána bedugtam egy samsung kábelt és mindjárt jó volt.
2017. márc. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ugyanazzal a kábellel használom, mint eddig és régen jó volt, viszont most már csak tölti
2017. márc. 9. 16:15
 7/7 anonim ***** válasza:

"Ugyanazzal a kábellel használom, mint eddig"

Nem tesz semmit, kérj valakitől egy másikat.

2017. márc. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!