Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Beégett a mobilom kijelzőjén...

Beégett a mobilom kijelzőjén az alsó navigációs és felső sáv, helyrehozható házilag?

Figyelt kérdés

Véletlenül vettem észre és csak halványan látszik szürkésen ha pl. teljes képernyős fotókat nézek.

Egy Huawei p8 lite mobil IPS kijelzővel. Azt olvastam hogy ez csak az AMOLED-re jellemző...) Azt viszont nem tudom hogy mi volt a telefon előélete mert pár naposan vettem és látszott hogy valamiért ujjonan megbontották s gyanítom hogy utángyártott kijelzőt tettek bele. De ez csak feltevés, nem tudom .


2017. febr. 16. 23:23
 1/3 anonim ***** válasza:
:(
2017. febr. 16. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"gyanítom hogy utángyártott kijelzőt tettek bele. "

Vagy használtat.

A tudomány mai állása szerint nem javíthatóak a kijelző problémái.

2017. febr. 17. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Közben megpróbáltam egy "display tester" nevű app-al javítani a helyzeten de sajnos ugyanaz a jelenség. Egyébként mint kiderült hangszóró cserés volt a telefon, mert gyárilag rossz volt. A kijelző csupán 4 hónapos,mint ahogy a telefon is.
2017. febr. 17. 13:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!