Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphonra- telefonon, számítógép...

Iphonra- telefonon, számítógép használata nélkül hogy lehet zenét letölteni?

Figyelt kérdés

Nemrég váltottam androidos telefonról,iphone7re és nem tudom hogy hogy kell zenét letölteni,mivel külföldön vagyok számítógépem itt nincs

Valaki tudna segíteni? :)


2017. febr. 17. 13:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Sehogy, az bizony fizetős. Nem tudom iphone-nál hogy hívják azt, ami androidnál a play áruház, de onnan tudsz pénzért letölteni.
2017. febr. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
iTunes storeból tudsz zenét venni
2017. febr. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Igen,de ingyen gondoltam,hogy esetleg lenne e valamilyen online feület ahol linkről lehetne letölteni

Köszönöm a válaszokat :)

2017. febr. 17. 19:24
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

"Igen,de ingyen gondoltam"


Most jönne az, hogy: iPhone-ra van pénz, de zenére már nem jut?


Kb 1 zenei cd áráért (10eur), korlátlan zenét kapsz 1 hónapig, amit le is tudsz menteni offline hallgatáshoz.


De ha korlátlan a mobil neted és elviseled a reklámot, akkor prémium se kell hozzá.


(spotify, deezer, napster)

2017. febr. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Na igen, de az ifos az kell...
2017. febr. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Egy iphone és egy új andoridos telefon árában már alig van különség..

Ezért sem értem mindig a felháborodást az "iphonosok"ellen..

2017. febr. 17. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!