Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefonhoz milyen külső...

Telefonhoz milyen külső billentyűzetet javasoltok? (részletek lent)

Figyelt kérdés
Samsung Galaxy A5 2016 telefonomhoz szeretnék billentyűzetet venni. Van itthon egy bluetooth, de az kényelmetlen valahogy, illetve külföldi, és a gombok máshogy vannak rajta, amit nem sikerült megszoknom. Egyetemi jegyzetelés miatt kell, kizárólag oda használnám. Esetleg van olyan, ami kábeles? Az előadókban nincsen konnektor, így ha a bluetoothos lemerül, nem tudom hol feltölteni (a telefonom akksija nagyon jól kibír akár 2 napot is, játék mellett).

#telefon-billentyűzet
2017. febr. 17. 14:55
 1/3 Alex Fly ***** válasza:
Ha a telefonod OTG-képes, akkor bármilyen USB billentyűzetet rá tudsz kötni. De lehet, hogy csak US-International kiosztásod lesz.
2017. febr. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ezt hol tudom megnézni a telefonomban?
2017. febr. 17. 17:57
 3/3 Alex Fly ***** válasza:

Elolvasod a specifikációit. Mondjuk a neten.

A mobilaréna tesztjében azt írják, tudja az OTG-t. Pár száz forintért kapsz hozzá megfelelő kábelt, amibe bedughatsz bármilyen USB billentyűzetet. Hogy aztán a billentyűzetkiosztást tudod-e változtatni, vagy csak az amerikai nemzetközi kiosztást ismeri, nem tudom.

2017. febr. 18. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!