Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Frissített gyári ROM telepítés...

Laxli kérdése:

Frissített gyári ROM telepítése, Nyitott BootLoader-re, más TWRP megléte mellett, és ROOT-olt állapotra. Szabad-e, vagy mindent vissza?

Figyelt kérdés

Ha a telefonom Bootloader-e nyitott állapotban van, egyéb TWRP van rá telepítve, és ki van ROOT-olva, akkor ebben a felállásban, a jelenleg gyári ROM-omat, frissíthetem-e, egy újabb verziós gyári ROM-mal, vagy mindent vissza kell csinálni hozzá. Illetve, ha ha nem mindent, akkor mit kéne mindenképp??


Lenne egy bónusz kérdésem is, tehát, így hogy nyitott a BootLoader, az okozhat ojan problémát, hogy minden egyes bekapcsolás, vagy újraindítás alkalmával, valami ilyesmi látszik: "Android Frissítése Folyamatban - Alkalmazások optimalizálása" -vagy mi, és szépen lassan csinálgatja ezt a folyamatot végig. Vagy, ha nem a nyitott BootLoadre az oka ennek, akkor vajon mi? - más bajom nincs ezzel a jelenséggel, de így kicsit hosszas az indulás, és természetesen felesleges is lenne...



2017. febr. 17. 16:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem kell semmit vissza csinálnod ha gyári rom-ot akarsz rakni, pl ha samsungod van akkor berakod download mod-ba és odinnal rátolod a kívánt rendszert, minden vissza fog állni gyárira, se root, se custom recovery....
2017. febr. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, bootloader-ről nemtudok nyilatkozni, zárt bootloaderes telefont még nem moddoltam.(bár jelenleg ilyen telefonom van de nem csesztetem mert ez a miui tökéletes 👌)
2017. febr. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszi! Hat, azt nem bánnám, ha minden vissza állna eredetire, mert abban az esetben, csak újra kéne csinálni a TWRP-t, a BL nyitást, és a Root-ot. Ha viszont mindezt vissza kell csinálni, az ugye 2x annyi meló.

Nekem Huawei Honor 7-esem van, ahoz nem tudom melyik progi kéne? -Ahogy te írtad, hogy Samuhoz mit kell használni.

2017. febr. 20. 02:23
 4/9 A kérdező kommentje:

Igen: És hát, ahogy írtam, ezen mi nyitottuk a bootloadert, tehát nyitott, és nem gyárilag az.

Ezen a telón is Miui van ugye, én is szeretem, de egy Marshmallow 6.0 kerülne rá, egy Lollipop 5.0.2 helyett... - azt olvastam eddig, hogy jobb rendszer a Marshmallow... Nem tudom neked, mi a véleményed róla, sőt, kifejezetten a 6.0-ról mert gyári ROM-ból Honor 7-re ez az utsó kiadás, újabbat Marshmallow-ból nem készítettek már erre a telóra.

2017. febr. 20. 02:30
 5/9 A kérdező kommentje:
Bocsi, nem Miui, hanem Emui -még új a terep, számomra...
2017. febr. 20. 13:03
 6/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok, itt tudod letölteni: [link] Nekem a hatos jobban bejött mint 5.1, én azért mert bekapcsoláskor optimalizálja az alkalmazásokat, azért nem cserélném le.(Cyanogen mod mellett nekem is csinálta az s advance-m 6.0 ás androiddal, nemtudom mi az oka)
2017. febr. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Előzö vagyok, ezt valószínü a recoverybe kell telepíteni, nézd meg milyen fájl amit letöltesz! ;)
2017. febr. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nem tudom.. -ez a link, amit küldtél, hivatalos ROM-okat mutat? Én ezt találtam pár napja, erre gondolam, hogy feltenném, de sehogy nem akarja...


[link]


És az oldalról, konkrétan ezt töltöttem le:


Download Marshmallow for Huawei Honor 7 PLK-L01, PLK-L01, PLK-UL00

Final Update EMUI 4.0


Android 6.0 Marshmallow for Huawei Honor 7 PLK-L01, C432B320, Europe

→ Download | File: PLK-L01C432B320_Firmware_Europe_Android6.0_EMUI4.0.zip [1.50 GB]


Ugye az enyém ez a típus: Huawei Honor 7 PLK-L01

2017. febr. 21. 02:45
 9/9 anonim ***** válasza:
Ezt is fel tudod telepíteni, de amit én küldtem az a hivatalos támogatási oldal!
2017. febr. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!