Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Gyorsan merül az aksi, lehet...

Gyorsan merül az aksi, lehet az alkalmazás miatt?

Figyelt kérdés

Új telefon 1 hónapja van meg. Kezdetben elég jól bírta, mondjuk nem volt rajta semmi amit használtam volna.

Rátöltöttem pár alkalmazást ami kicsit csönkentette, de az egyik játékot ha elindítom pár perc és felmelegszik a hátulja és nagyon gyorsan fogyaszt.

Általános haszálat mellett pl netezés most 1% kb 4-7 perc alatt megy le.

A játékkal néhány óra leviszi az egészet.


Nektek 1%ot mennyi idő alatt vesz le netezés mellet?


Samsung A3 2016 telefon

Élőháttérkép (ez is fogyaszt ugye a gyárihoz képest)

Fényerő: Auto. Be van jelölve és egy kicsit levettem a maxhoz képest. Tehát nem erős a kijelző fénye.


Szóval a fenti kérdést nem fogalmaztam meg igazán jól, de nem jutott eszembe jobb.

Alapvetően a sima használat melletti merülés sok-e szerintetek és a játéktól lesz valami baja a telefonnak, ha csak pár percre van megnyitva és kikapcsolom ha kezd melegedni, vagy inkább hagyjam azt a játékot. Ami a Fishdom, ha esetelg érdekel valakit. :)



2017. febr. 17. 16:54
 1/2 Alex Fly ***** válasza:

Ugye tudod, hogy a játékok a legerőforrásigényesebb alkalmazások? Természetes, hogy azok használatával igencsak megnő a fogyasztás.

Az én telefonom elég szépen bírja, de egyes játékokkal nem ritka a percenként 1% kapacitáscsökkenés.

2017. febr. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Samsung galaxy j5 2016 játéktól függően 1 %-ot 1-6 perc alatt visz le. Attól függ, hogy egy Asphalt 8-on játszok vagy egy kisebb méretű játékon.

Szerintem normális ez a merülés.

2017. febr. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!