Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyiért vennétek meg egy...

Mennyiért vennétek meg egy használt iphone 6ost?

Figyelt kérdés
2017. febr. 17. 20:20
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
12%
Én bármilyen telefonért max. 15 ezret adnék. Többet egy sem ér.
2017. febr. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 Fatal_3rror_ ***** válasza:
88%
Legutóbb December körül néztem, akkor 100-ért kaptam volna 6-ost, függetlent, 64GB tárhellyel, úgy körül lehet most is az ára, persze ez függ ezer dologtól.
2017. febr. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
semennyiért, használtat max akkor, ha ingyen adják.
2017. febr. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Kettes írja jó, én annyiért adtam el, októberben.
2017. febr. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 Trevor. ***** válasza:
46%
iPhone max ingyen, hogy eladhassam és vegyek egy jobb androidosat az árán.
2017. febr. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
27%
iphone egy kalap fos, 3-at vettem az utóbbi 2 hétben (iphone 7), mert mindegyik beszart vmitől. Soha többet !!!!
2017. febr. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
10%
Én telekommunikációs és mikroelektronikai mérnök vagyok, ez az egyetemi végzettségem, de olyan hulladék telefont, mint a Samsung, én még életemben nem láttam. Az Androidról, mint operációs rendszerről meg ne is szóljak!
2017. febr. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 Trevor. ***** válasza:
100%

#9 Gondolom írtál már telefonon, ahol könnyebb félrenyomni, mint billentyűzeten. Na pont ez történt meg velem is, de rögtön ki is javítottam magam, ha nem vetted volna észre.


Az iPhone, legyen az a legújabb 7-es, vagy az előző évi modell, a 6S, nagyon jó telefon, csupán nem annyi pénzért, amennyiért az Apple árulja. Használtan szerencsére már jobb a helyzet.


De te a tartalom helyett belekötsz a nyelvtanomba. Ez már hozzáértés, gratulálok...

2017. febr. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
18%
Én nem írok telefonról, mert van gépem, kettő is, egy asztali gamer, meg egy laptop, a munkára. De ha telefonról vagy tabletről írok, akkor sem szoktam elütni. Hogy miért? Mert van agyam, és észreveszem a hibát. Arról nem is szólva, hogy a helyesírás ellenőrző aláhúzza. Ráadásul nem ez volt az egyetlen gond a hozzászólásoddal. Ha csak azt említem meg, hogy "és"-el nem kezdünk mondatot...
2017. febr. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 Trevor. ***** válasza:

Nekem is van gépem és laptopom is. De már kikapcsoltam, mert készülök lefeküdni. Arról meg nem én tehetek, hogy nem lehet a hozzászólást utólag szerkeszteni. Így ha észreveszek egy helyesírási hibát, új hozzászólásban * jel után leírom helyesen.


A te korábbi kommentedre visszatérve, a magyar helyesírás hol enged meg 3db felkiáltójelet egymás után? Illetve az XD milyen magyar szó vagy rövidítés?

2017. febr. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!