Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefon éri meg legjobb...

Melyik telefon éri meg legjobban ezek közül?

Figyelt kérdés

Samsung galaxy a3 (2017), huawei p8 lite (2017), Huawei Nova, vagy iphone SE?

Ezeket néztem ki. Szempontjaim. Erős középkategóriàs telefont keresek, 2-3 évre, amelyik minőségi anyagokból építkezik, és erős hardvere van korrekt àron. A samsing galaxy a3 (2017) nagyon tetszik külsőre is, kompakt méret, de mégse kicsi. A huawei p8 lite (2017) àrban szintén itt van, viszont nagyobb kijelző, nagyobb felbontàs, designbe ugyanilyen szép, mint a samsung. Mindenképp ragaszkodnék androidba a 3 gb ramhoz még középkategóriàban is, ezért jöhetnek szóba csak ezek a típusok. A Huawei Nova szintén itt van àrban, viszont màr 4k videót is tud, designbe gyönyörű, habàr igazàból fekete hàtlappal jobban tetszene, de ennyi kis jelentéktelenségen nem akadok ki. Az iphone SE igazàból, amelyik a legdràgàbb ezek közül, viszont az 3-4 évig legalàbb jó telefon marad. Egy bajom van, hogy nem tudom a kijelző mérete nem e lesz zavaró. Jelenleg 5 colos kijelzőjű készüléket hasznàlok. Igazából valamikor úgy érzem, hogy túl nagy ez is, valamikor meg ettől is nagyobb kéne. Attól függ, éppen mit csinàlok vele. Video nézegetésre biztos kicsi az iphone SE. A rendszere miatt viszont ez lenne a legjobb. Igazsàg szerint most is egy, a maga idejében középkategóriàs Samsung galaxy grand primet hasznàlok, de nagyon megjàrtam eddig minden androiddal. Nem tudom milyen hardverigénye van egy androidos telefonnak, amivel nem akad, nem fagy, nem omlik össze, de nekem màr fenntartàsaim vannak a rendszerrel, és félve nézegetek androidos telókat, de az iphone meg túl sok annyiért. Ezt a telefonomat napi 3-szor újrainditom àtlagosan, és napi 5-ször kiír valami hibaüzenetet, hogy ez meg az leàllt rajta, és nem tudom az életbe elindítani újra anélkül, hogy a telefont újra nem indítom. Valamikor a Chrome is összeomlik rajta. Csinàltam total resetet, az sem oldotta meg. Belassult a telefon, egyre rosszabb, pedig még nincs egy éves sem. Minden mai androidos telefon ilyen, vagy szerintetek amiket néztem erős hardverrel, azok màr jó készülékek?



2017. febr. 18. 09:00
 1/4 anonim ***** válasza:

1. Samsung Galaxy A3

vagy

2. Huawei P8 Lite

2017. febr. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Annak ellenere is az a3 2017-et ajanlod, hogy nem tud 4k videot es 2 gb ram van benne? Mert rosszul irtam amugy nem 3gb csak 2gb ram van a samsungban
2017. febr. 18. 15:21
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem egy Nexus 5x em van körülbelül hasonló paraméterekkel mint az A3. Amire én használom arra bőven elég, netezésre, videózásra, játékra is akár. A samsung szerintem minőségibb anyagokból van összerakva mint a huawei, de a huawei készüléke sem rossz minőség. 4K -s videófelvételre szerintem még nincs nagy igény, majd talán olyan 3 év múlva.
2017. febr. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
De természetesen a te igényeid lehetnek eltérőek, de ezt neked kell mérlegelned, nem dönthetünk helyetted. Van egy videós youtubeon "JerryRigEverything" néven készít telefonokról strapabírástesztet, amikben ahogy én észrevettem a Huawei készülékei nem teljesítenek túl jól.
2017. febr. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!