Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha a telefonom 5" és 720p be...

Ha a telefonom 5" és 720p be tud videót lejátszani akkor ha veszek egy olyan konzolt aminek az a neve hogy telefon kijelző nagyító mennyivel lesz rosszabb a minőség? Valakinek van valami tapasztalata? Megéri az árát?

Figyelt kérdés
[link] ! Ez lenne ! A telefonom Lenovo p70 ha kell valamihez.

2017. febr. 18. 22:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy pillanat: ne keverd össze, a Lenovo P70-nek csak a kijelzője 720p, viszont 1080p felbontású videókat is le tud játszani, persze optikailag a telefon kijelzője csak max. 720p-ben tudja megjeleníteni, attól még maga a videó lehet 1080p! És itt gyakorlatilag a videó saját felbontása számít, ami gondolom nagyobb, mert nem hiszem ezek a nagyító képernyők lennének 1080p felbontásúak, max. 768p a legjobb szándékú saccolással, így a megjelenítés minőségébe nem lehet belekötni, kérdés hogy a pixelsűrűség optikailag mennyire lehet zavaró! :/
2017. febr. 19. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
79%

# 1. Tisztában vagy azzal, hogy ez csak egy nagyítólencse?


Ezzel nagyobb lesz , de drasztikusan rosszabb. A kép megtévesztő, ilyen minőségre egyáltalán ne számíts. Ennél már jobb kicsiben nézni, szerintem.

2017. febr. 19. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én azt hittem dokkoló! :/
2017. febr. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Akkor nem éri meg . 😢
2017. febr. 19. 11:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!