Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A frissites nem elerheto, ios...

A frissites nem elerheto, ios 10.2.1 mi lehet a hiba? Tobbi lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok, olyan kerdesem lenne, hogy jelenleg 10.0.1es ios van a telefonom es szeretnem frissiteni a 10.2.1-re, a frissitesnel azt irja ki, hogy letoltve viszont alatta ott van hogy, telepites ( az emojik sem ujultak es a keszulek infoinal is az 10.0.1-es szoftvert irja ki). Ha ra megyek a telepitesre nagyjabol 5-10percig keresi a frissitest majd utana azt irja ki, hogy a frissites nem telepitheto, hiba tortent az ios 10.2.1 feltelepitese kozben.

Napok ota probalkozok, mar le is toroltem egyszer a jelenlegi szoftvert es ujra letoltottem hatha azzal volt gond de igy sem sikerult (ez mind vezetek nelkuli kapcsolattal tortent). Probalkoztam iTunessal is, de ott azt irja hogy a frissites 2,5 GB illetve 2 ora lenne, de mindenhol azt olvastam hogy nagyjabol 70 MB-rol lenne szo illetve maximum 10 percet venne igenybe. Nem ertem mi lehet a hiba.. Barmi otletetek van irjatok, elore is koszonom!



#frissítés #hiba #iPhone #szoftverfrissítés #IOS #iPhone 6 #ios10.2.1 #szoftver frissitesi hiba
2017. febr. 18. 23:46
 1/2 anonim ***** válasza:

szerintem dugd vissza iTunesra és várd ki míg azon keresztül frissíti.

ha azt írja hiba volt telepítés közben ki tudja mit barmolt szét és az iTunes frissítés azért olyan sok gb

2017. febr. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nekem is ugyan ez a baj
2017. szept. 20. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!