Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 7 128Gb vagy 7plus 32Ggb?

IPhone 7 128Gb vagy 7plus 32Ggb?

Figyelt kérdés
Nemtudom eldönteni

2017. febr. 19. 09:20
 1/7 Fatal_3rror_ ***** válasza:

Hát pedig el kell.


Igazából 2 dolgot kell tudnod csak:


Kell a nagyobb méret?

Kell a nagy tárhely?


Én amúgy a sima 7-est választanám. Méretileg nagyon jól eltalált, pont ideális az egy kézzel használathoz, és a nagy tárhely is jól jöhet hosszú távon.


Nekem OP3T van, 5,5" kijelző, 128GB tárhely...marha jó telefon, de utólag végiggondolva simán beérném egy 64-es verzióval, mert szinte mindent felhő alapon tárolok, alapból van 2 gmail címem, az 30GB tárhely, a Google Fotók meg korlátlanul tárol. Plusz alapból a képeket időnként lementem gépre, biztos ami biztos alapon. Ráadásul azt mondom, utólag beérném egy 5" alatti telefonnal, mert kényelmesebb lenne egy kézzel használni.

2017. febr. 19. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanazt tudom elmondani mint az első. Azt vedd figyelembe hogy elsősorban kell e neked a duplakamera meg a nagyobb kijelző srb. Ha igen, tudhat akármit a sima 7 ugyis a 7 plust fogod venni. Menj el fogdosd meg mindkettőt és döntsd el. 32 giga a legtöbb embernek elegendő, bár nekem már kicsit szűkös felhőben meg nemszeretem tárolni annyira az adataimat(legalábbis nem az összeset) én egy jet black i7et fogok venni 128gb-t.
2017. febr. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Valószínű hogy a plus-ot fogom venni mert el kell adjam a tabletet hogy több pénzhez jussak és 5,5" már nem rossz filmnézésre most jelenleg egy iPhone 4s-sem van 8Gb-os úgyhogy elég nekem bőven a 32Gb.
2017. febr. 19. 11:42
 4/7 Trevor. ***** válasza:

Nekem az 5.2" is néha nehezen kezelhető fél kézzel. 5.5"-t el se merem képzelni, milyen lehet. Pedig nincs kis kezem. Ami a tárhelyet illeti, nekem 32GB van, sajnos nem bővíthető. Alkalmazások, játékok jól elférnek, fényképek is egyelőre, bár backupolom mindet Onedrive-ba. Leginkább a zenéknél jön elő az, hogy kevés a tárhely. Videókat meg nézek pendriveról, OTG-n keresztül.


Kérdező, el kell döntened, hogy neked a kényelmes egykezes használat, vagy a nagyobb kijelző adta jobb tartalomfogyasztás a fontosabb.

2017. febr. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Inkább a nagyobb kijelző
2017. febr. 19. 14:59
 6/7 Fatal_3rror_ ***** válasza:

Igazából mondjuk valahol hülyeség a nagyobb kijelző, olyan szempontból hogy nem feltétlenül jelent több megjelenített tartalmat, csak "nagyban" látod ugyanazt.


Én azt mondom, ha lenne egy Oneplus 3T "Compact" 4,7" méretben, akkor gondolkodás nélkül azt venném.

2017. febr. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én nem szeretem az androidot
2017. febr. 19. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!