Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 4-nél ha nem használom...

Iphone 4-nél ha nem használom kb 30-40percenként merül 1%ot, de ha használom (Messenger, Instagram stb. ) akkor 4-5percenként merül 1%-ot, , Ez így normális?

Figyelt kérdés

2017. febr. 19. 11:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy nyáron kint hagyok egy üveg vizet, akkor több hét is lehet, mire elpárolog, viszont ha beleiszok, akkor sokkal gyorsabban fogy. Hihetetlen.
2017. febr. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
őőő igen,,vicces,,,köze nincs a kérdéshez,bár értem mire célzol,,inkább az érdekelt volna hogy normális e hogy ennyivel gyorsabban merül..mert azért 30-40 perc meg 4-5 perc között nagyon nagy különbség van....
2017. febr. 19. 11:47
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor még sem érted mire célzok.
2017. febr. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
de igen értem,,,de ennyivel jobban kéne merülnie használat közben??? ugy olvastam h 1 napot kibir folyamatos használatban is.
2017. febr. 19. 12:05
 5/6 anonim ***** válasza:

Akkor hülyeséget olvastál. Igen nagy átlagban olyan ~1 napot bírnak ki az okostelefonok, de nem folyamat mellett, hanem van, amikor órákig hozzá sem nyúlsz, vagy csak megnézed az időt.

Általában kijelzőidőt szoktak mérni, ami manapság átlagban 5-6 óra folyamatos használat mellett.


De egy 7(!) éves telefonról van szó, az akkumulátora is már gyengült az évek alatt, és a maga idejében sem volt egy csúcs a maga 1420 mAh-s akksijával. Szóval igen, teljesen normális. Sőt, csoda hogy nem gyorsabban.

2017. febr. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Na erre voltam kiváncsi :) Köszi
2017. febr. 19. 12:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!