Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok

A kérdés

Facebook Messenger-ben hiába szeretnék valakivel beszélgetni, nem nyílik meg az ablak, nemrég még tudtunk beszélgetni, ez miért van?

Belfutottam már,hogy bizonyos illetőknél a nevüket megérintve nem lehet aktiválni hogy beszélgetni tudjak velük, pedig korábban tudtam.

Általában nekik nincs messenger, a Fb web-es felületéről, számítógépről vannak bejelentkezve.

Lehet, hogy kikapcsolták a chat-funkciót vagy miért van ez?

Nem hiszem, hogy letiltottak volna, ahhoz túlságosan jóban vagyunk. :-) Nagyon érdekelne miért van ez.

2017. febr. 19. 14:35  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Iphone 4-nél ha nem használom kb 30-40percenként merül 1%ot, de ha használom (Messenger, Instagram stb. ) akkor 4-5percenként merül 1%-ot, , Ez így normális?
Hogyan kell beállítani, hogy a Messenger szinkronizálja az SMS-ket?
Nemrég beszereztem egy iPhone 6 készüléket és az a probléma merült fel, hogy mióta a messenger alkalmazást lefrissítettem, azóta ha több óráig pötyögök a telefon elkezd akadni. Mi a probléma?
Nemrég kaptam egy uj tabletet és szeretném rátennni a facebook messenger-t de mindig a google play-hez visz. Honnnan tudnám még letölteni vagy mit csináljak hogy jo legyen? .
A Skype és Messenger bejövő hívásokat elmeti a telefonom a híváselőzmények közé. Meg lehet ezt szüntetni?
Nemrég vettem egy Samsung okos telefont és nem működik az ébresztő alkalmazás, sokszor felcserélődnek a színek és a messenger-nél nem akar elfordulni 90 fokban a billentyűzet. Mi...

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Mobiltelefonok rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!