Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » LG G4-nél az android 6. 0...

LG G4-nél az android 6. 0 tényleg gyorsabban meríti a telefon akksiját?

Figyelt kérdés
Nem tudom miért, de nagyon gyorsan merül a G4 akksija. Ha csak telefonálok egyet, már pár százalékot esik, egy fél napot sem nagyon bír ki. Olvastam, hogy gyártottak hozzá nagyobb kapacitású akksit, nem tudom, érdemes lenne olyat venni?

2017. febr. 20. 18:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Samsung Galaxy J5 telom van,mióta frissítettem Android 6.0-ra nem merül le hamar! azelőtt meg fél napig bírta az aksi
2017. febr. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Akkor valószínűleg nem a szoftver miatt van, hogy hamarabb merül...
2017. febr. 20. 19:15
 3/13 A kérdező kommentje:
Régebbi sim kártya esetleg okozhatja a problémát?
2017. febr. 20. 20:16
 4/13 Alex Fly ***** válasza:
Okozhatja. Meg még ezer dolog lehet az oka. Nem feltétlenül a verzióváltás. Speciel nekem a G2–m jóval tovább bírja, mióta a Lollipopról Nougatra frissítettem.
2017. márc. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nem a 6.0 miatt van. G3 ról váltottam G4-re és azért a G3 6.0-val jóval tovább bírta

G4-et már azzal vettem gyárilag 6.0 volt rajta. a kijelző az ami eszi az akksit. De ha belemész az akkumulátorban, ott százalékos értékkel jelzi is melyik cucc mennyit eszik, Ha okosan használom a telót, nálam nap végéig kibírja. Viszont ha tűző napon nekiállok messengeren írogatni, automatikus fényerővel, Akkor 20p alatt -10% és ez teljesen normális.

Lehet próbálkozni nagyobb akksival, Én még S3-ba vettem nagyobb kapacitású akkut, és sokat dobott az üzemidőn, Viszont tény az hogy ezek általában kínai vackok. És nem valószínű hogy túl sokáig fogja bírni. De ha neked kevés a 3000mAh-s akku akkor meg lehet próbálni nagyobbal.

2017. márc. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Hát akkor lehet hogy marad ez a 3000mah-s akksi, s nem kockáztatom hogy nagyobbat teszek bele. Ahhoz még külön hátlap is jár, akkora, így a teló még a formáját is elveszíti...Szóval akkor a kijelző az ami annyira eszi az akksiját? Én már beállítgattam mindent, kis fényerő, meg energiatakarékosság, meg igyekszem keveset használni, de így is merül rendesen...Arra a Nougatra hogy lehet frissíteni? Érdemes? Köszi a válaszokat!
2017. márc. 5. 13:50
 7/13 Alex Fly ***** válasza:

Használj powerbankot, azzal elég sokáig bírja.

Az általam használt Nougat ROM a crDroid 2.2. Hogy megéri-e, azt mindenkinek magának kell eldöntenie. Sebességben, teljesítményben, akkuidőben lényegesen jobb a gyártói rendszernél. Ha viszont a gyártói appokat, szolgáltatásokat használod, akkor azokról le kell mondani. A G2 esetén kompromisszumot kell kötni a kamerával is, az LG nem adja ki a driver forrását, az AOSP alapú ROMokkal valamivel rosszabb a képek minősége -persze ettől még teljesen jók, a különbség inkább a rossz fényviszonyok között készülteknél vehető észre.

2017. márc. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Akkor inkább nem váltanék Nougatra...Viszont azt mondod, az akksi jobban bírja hogy ha nem a gyári töltőjével töltöm hanem mondjuk powerbankkal?
2017. márc. 6. 18:08
 9/13 anonim ***** válasza:

nougat majd valamikor július körül jön csak a G4-re

Töltheted nyugodtan Power Bankkal is, A powerbankok kimeneti tápfeszültsége 5V-és 1-2A van olyan (pl ami nekem van) hogy 1 és 2 Amperes kimeneti csatlakozóval rendelkezik. 10400mAh-s és KB 4x lehet rólaa feltölteni a G4-et ha nincs csontra lemerülve. TP-link a márkája. Típusát most had ne mondjam. Googleben keress rá

2017. márc. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nekem van itthon power bankom, de én sem tudom pontosan a márkáját. Annyi, hogy 20000mah-s. De most azt nem értem, hogy ha ezzel töltöm akkor miért bírhatja tovább a készülék akksija mint ha a gyári töltőjével tölteném fel?
2017. márc. 10. 15:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!