Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehet törölni vagy...

Hogyan lehet törölni vagy tiltani?

Figyelt kérdés
Van egy Samsung galaxy j5 telefonom és van rajta a Galaxy apps nevű alkalmazás ami annyira idegesitő mert állandoan lefrissíti magát és sehogy se tudom letiltani vagy kikapcsolni az automatikus frissítést. És azért akarom kikapcsolni az automatikus frissítést mert keves hely van a telefon belső memóriájában pedig alig van rajta pár alkalmazás. De a letiltásnak jobban örülnék mert mást is szokott frissíteni. Pl. Microsoft excel, téma áruház stb... és feleslegesen foglalják a helyet.Valaki tud valami ötletet hogy mit tudnék vele kezdeni? Elöre is köszönöm.

#Samsung #törlés #tiltás #Samsung Galaxy Apps
2017. febr. 20. 19:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Rootolni kell és utána ki tudod törölni a felesleges appokat Link2SD segítségével
2017. febr. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hmmm... Esetleg root nélkül nem lehet valahogy megoldani? Féltem a telefonomat és nem akarok kockáztatni :/
2017. febr. 20. 20:25
 3/7 anonim ***** válasza:
Nincs más megoldás
2017. febr. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm. És ha rootolom a telefont akkor mekkora az esély arra h tönkre teszem a telefont? Magyarán mondva nem jol sikerül a rootolás és használhatatlan lesz a telefon.
2017. febr. 20. 20:33
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha az Xda fórumon található leírás alapján csinálod, akkor nem lehet baja, de a Samsung könnyen megvonja a garanciát az ilyesmiért
2017. febr. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm. Majd utána nézek.
2017. febr. 20. 20:50
 7/7 A kérdező kommentje:
De amugy az a baj hogy az én telefonom tipussa nincs ott azon az xda forumón. :/ igy akkor mit csináljak? Random válasszak ki egy samsung tipust es kész? Vagy minden samsung tipusnal más más rootolási funkciók vannak? :o
2017. febr. 20. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!