Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kihez fordulhatok ha az eladó...

Kihez fordulhatok ha az eladó nem válaszol az aliexpresstől?

Figyelt kérdés
Hardverhibás telefont küldtek nekem és többször kértem őket intézkedjenek már nem is válaszolnak. Mit tehetek? Kihez fordulhatok? Mi esetleg az értük felelős fogyasztóvédelmi felügyelőség neve elérhetősége?

2017. febr. 21. 13:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Ott a dispute gomb. Megírod, hogy nem működik a telefon, és hogy full refundot kérsz(teljes visszatérítés).

Ha meg már elfogadtad, hogy megkaptad, akkor szerintem 0 esélyed van arra, hogy visszakapd a vételárat.

2017. febr. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
71%

Öööööö. az eliexpresst próbáltasd már?

Amúgy ne haragudj, de nagyon gáz, amikor a magyar semmirekellő gittegyletet, a fogyasztóvédelmet bármilyen módon is megemlítetted.

Azt tudnod kell, a bizonyítás kényszere téged terhel.

De amikor hardverhibára hivatkozol, kösd fel a gatyádat. Tudod, a földhözcsapás, az emberi hülyeség, az eredendő butaság és a tunyaság nem hardverhiba.

2017. febr. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha még visszakapnád is pénzt akkor is neked kéne telefont visszaküldened saját pénzeden a feladonak .
2017. febr. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Wadmalac ***** válasza:

Nekem eddig minden esetben megjött a visszatérítésem, akár Geek, akár Aliexpress, mondjuk összesen 3 eset volt. Mindig kérték, hogy küldjek fotót a hibás termékről. Az egyik egy bekapcsolhatatlan okosóra volt. Nos, a nem bekapcsolhatóságot nem lehet fotózni, szerintem a fotó csak arra kell, hogy igazolja, hogy tényleg megérkezett nálad a termék, nem beérkezés előtt akarsz már pénzt visszakapni, vagy fene tudja.

Szóval nem volt így gondom, max 2 levélváltás és jött vissza a pénz.

Amúgy akár Ali, akár Geek vagy Wish, az appban van lehetőség úgymond panaszt tenni eladóra. Na ezt az eladók nagyon szeretik elkerülni, mert kizárhatják őket a shopból,azon meg többet buknak, mintha visszafizetnénk a xar darabokat.

2017. febr. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Wadmalac ***** válasza:
Ja igen, egyetlen visszafizetéshez sem kellett visszaküldenem a terméket.
2017. febr. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!