Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi veheti le a netemet?

Mi veheti le a netemet?

Figyelt kérdés

A vodafone szolgáltatónál vagyok, iphone 5s telefonom van. Havi 500mb netem van, amit eddig mindig beosztottam, elég volt. (Ugye nem belassul a net, hanem egyáltalán nincs) Január 14-én volt a netfrissítés. Ma, január 21-én már a plusz adatcsomagom is aktiválásra került. Nem értettem miért mert összesen 80mb-ot használtam el alkalmazásokra. Lejjebb görgettem, láttam hogy a rendszerszolgáltatások pontba azon belül is az iTunes fiókok levett 450mb-ot, ebből 300-at csak ma..

Bementem a vodafoneba megkérdezni, kb elküldtek a p*csába hogy nem tudják, biztos frissült az iOs.. Tudtommal az magától nem frissülhet. Mi lehet a baj? Neten néztem, minden ki van kapcsolva, pl iCloud, iTunes és App store, nincs helymeghatározás. Csak a messengernek van engedélyezve a net, semmi másnak.

Valaki kérem segítsen..most akarok még +1Gb-ot rendelni, de felesleges ha 2nap múlva lemegy a netem megint..



2017. febr. 21. 15:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Beállítod, hogy az iTunes fiók, csak wifin kapjon adatot.

Mellesleg én is elküldtelek volna, odamész b*szogatni a szolgáltatót, amikor egyértelmű, hogy nem ő tehet róla...

2017. febr. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kedves válaszoló, segítségért mentem oda, hova máshova mehettem volna? A másik meg hogy nyilván be van állítva hogy wifin legyen.
2017. febr. 21. 16:59
 3/5 anonim ***** válasza:
Elhiszem, hogy segítségért mentél. De erre egy alkalmazott mit tud mondani? Körülbelül őket nézed hülyének, hogy odamész és reklamálsz, hogy elfogyott az 500mb neted, ami máskor kitart egy hónapig. Mellesleg a telefonok kiírják, hogy a telefon, és a szolgáltató által mért adat eltérő lehet. Ő sem tud mit mondani, ha elfogyott, hát elfogyott.
2017. febr. 21. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyébként több mint valószínű, hogy szinkronizált valamit, s arra ment el a neted. Viszont, ha 500 mb kitart neked egy hónapig, gyanítom, hogy szinte semmi nagy forgalmat igénylő dolgot nem használsz. Arra bőven jó a lassított net is.
2017. febr. 21. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Azt akartam megtudni hogy vajon mi az ami leveheti, nézze meg, hátha lát valamit amit én ne vettem volna észre..

Sajnos nem értek ezekhez a dolgokhoz hogy beleokoskodjak..

A lassított net nekem tökéletes lenne, csak ám ilyen opció nincs.

2017. febr. 24. 16:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!