Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen vezeték nélküli fül\fej...

Milyen vezeték nélküli fül\fejhallgatót ajánlotok 10ezer ig maximum?

Figyelt kérdés
Eddig egy jbl t110em volt.minimum ilyen tudásút szeretnék.

2017. febr. 22. 11:08
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]


Kényelmes, szépen és elég hangosan szól, a basszusok több mint jók. A hangerő fel/le, következő/előző zeneszám elérhető a jobb oldalt található gombokkal => nem kell kivenned a telefonod a zsebedböl. Gyorsan és nagyon egyszerűen csatlakoztatható, 5-8 méterig jól veszi az adást. Ha lekapcsolod a telefonodon a Bluetoothot, kb 3-4 perc múlva magától lekapcsol a fejhallgató. Nem recsegős ropogós a konstrukció, (árához képest) masszív, és elég strapabíró, összerakható nagyon kicsire, az üzemidő nagyon jó, elég esztétikus, és a benne levő kábeleket (amik a két oldalt összekötik) nagyon ügyesen elrejtették. Ha szükséges, használható jack kábellel, ami egyúttal rölt is, és Mucro USB kábellel is töltheted. Ez a két kábel tartozék. Adnak hozzá egy kis vászon táskát, amiben kényelmesen elfér, és hordozható. Kb 10 000-ért kapható. Nem a világ legjobb fejhallgatója, de ennyi pénzért nagyon megéri, én elégedett vagyok vele, nagyon szeretem. És nap mint nap használom filmezésre, zenére... Csak ajánlani tudom.

2017. febr. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2017. febr. 22. 19:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!