Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » S7 edgem van, es borzasztoan...

Dorcusz kérdése:

S7 edgem van, es borzasztoan zavar egy kis jel felul az allapotsorban mert fogalmam sincs arrol hogy mi az es hogy keressen vagy kapcsoljam ki? A jel az ugy nez ki hogy van egy kor amiben egy + jelzes talalhato. Legyszi valami szakerto .

Figyelt kérdés

2017. febr. 22. 18:57
1 2
 1/13 anonim válasza:
5%
Gyógyszertár a közelben.
2017. febr. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Kapcsold ki. Ha gond van, majd jelez és visszakapcsolod.
2017. febr. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Hidd el. Legszivesebben kikapcsolnam ha tudnam mit keressek , mi lett bekapcsolva. :)
2017. febr. 22. 19:03
 4/13 A kérdező kommentje:
A problema visztont 100% hogy ebbol adodik.. problema alatt azt ertem hogy allando internet kapcsolat mellett sem kapom meg az ertesiteseket bizonyos feluleteken . Ez viszont eleg fontos lenne mivel munkara hasznalom a telefont legfokepp szoval ha van valami otlet akkor potyogjetek.
2017. febr. 22. 19:06
 5/13 anonim ***** válasza:
nem lehet hogy a GPS?
2017. febr. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nem.
2017. febr. 22. 20:02
 7/13 anonim ***** válasza:
kepfeltoltes.hu-ra rakj fel egy screenshotot, és lehet hogy tudunk segíteni (természetesen linkeld be). Amúgy ha megtalálod melyik alkalmazástól származik az az értesítés akkor kapcsold ki az alkalmazás értesítéseit, majd kapcsold be újra. Ha nem tudod mi az (és akkor is látod amikor lehúzod felülről) akkor hosszan nyomj rá és kijelző melyik App csinálja.
2017. febr. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Nem "-" az veletlenül "+" helyett? Ha az, akkor a "Do not disturb" ("Ne zavarjanak") funkció be van kapcsolva. Keresd, meg és kapcsold ki. Ha nem ez akkor fogalmam sincs.
2017. febr. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

[link]


Itt a link. Es a bizonyos korben a + ! :D

2017. febr. 23. 19:53
 10/13 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy ennek lehet e koze ahoz hogy semmi ertesitest nem kapok meg ha nem wifin vagyok. Gondolok itt a whatsupp es egyeb nyilvanos feluletekre. Hol ott pedig tudom hasznalni az netet mindenfele problema nelkul , gg , yutb , fb.. csak egyszeruen nem jelzi ha valaki pl privat uzenetet irt . Remelem ennek van koze hozza.
2017. febr. 23. 19:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!