Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megeri iphone 6 plust venni...

Megeri iphone 6 plust venni hosszabb tavra?

Figyelt kérdés
A hosszabb tav 3 evet jelentene. Egyelore annyi hatranya van, higy kevesebb a ram benne, mint az uj iphoneba, es kisebb a procija, de aranylag jol fut rajta a jelenlegi ios azt mondjak, es talan meg a kovetkezot is elbirja. Amugy az gondolom nem baj, ha nem frissitem egybol ha megjelenik egy uj, hanem megvarom masok tapasztalatait. 4k videot nem tud, de ez jelenleg nem is annyira fontos. A full hd szerintem meg eleg manapsag. Szerintetek 3 ev mulva is hasznalhato telo lesz? Ja es amugy elvileg mar nem gyartjak, tehat csak nehany webshop arulja ujonnan. Kerdes, hogy mennyire uj, vagy hogy nem e ott all a raktarba honapok ota. Errol velemeny?

2017. febr. 24. 08:45
 1/3 anonim válasza:
Miért pont a 6 plus? A jack csatlakozó miatt, vagy az ár miatt? Egyébként szerintem simán használható lesz.. :D Vannak ismerőseim akik még 4-eseket meg 5-ösöket haszálnak és simán elvannak ezekkel (persze régebbi ios verziókkal). Szerintem még megéri, de csak ha újonnan veszed.
2017. febr. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Azert a 6 plus, mert egy nagyobb meretu telefont akarok venni hosszu tavra, es viszonylag jo aron. Szoba jott a samsung galaxy s7 edge, az one plus 3t es az lg g5 is, de az a baj az androidos telefonokkal, hogy hiaba tunik jonak ar ertek aranyban, megsem feltetlen annyira idot allo, mint az iphonok. Sok esetben maga a gyarto nyirja ki oket azzal, hogy sajat maganak hazon belul konkurenciat gyart, ezzel kivegezve a korabbi modellt. (Pl one plus 3 es one plus 3t). Plusz az androidnak a rendszer koruli problemai (hardveroptimalizalatlansag, sebezhetoseg, lassulas) sem biztatoak hosszu tavon. Nekem az iOS zartsaga tokeletesen megfelel, es maximalisan ki tudnam hasznalni a funkcioit. Iphone 6 plus azert jott szoba, mert jelenleg 140 ezer forint korul kaphato. Termeszetesen ez a 16 gb valtozatra ertendo, de tekintettel arra, hogy felho tarhelyeket tudok hasznalni, pkusz nem szoktam telepakolni a telefont, igy ezzel nagyon jol tudnek gazdalkodni. Jelenleg 8 gb androidos telot hasznalok, es ezen is van szabad hely, annak ellenere, hogy 10-12 alkalmazas van rajta (fotoszerkeszto nehany jatek, messenger, facebook, irodai appok) szoval a 16 gb ahhoz kepest meg sok is. Szoval ezzel nem lenne gond.


A ketelyeim viszont:

1 Az iphone 6s-nel a gyaeto elismerte, hogy sok a hibas akkumlator, ez foleg a hidegbe derul ki, ahol hamar merul. Ez erinti a 6 szeriat is, csak arra nem ismeri el. Kerdes, hogy nem futok-e bele egy ilyenbe. Mondjuk erre a kulso akku megoldas, de azeet ennyi penzert nem szerencses hibasat kifogni.


2: Mint emlitettem hivatalosan mar nem forgalmazzak ezt a szeriat sem a szolgaltatok, sem a gyarto hivatalos partnerei. Igy attol tartok, hogy mar csak a megmaradt keszletbol arulnak nehany webshopban ilyen telefont ujonnan, vagyis lehet, hogy maga a keszulek bontatlan, de ki tudja miota all a polcon, ed ez az aksijanak mennyire tett jot.


3: valoban hosszu az elettartama az iphoneknak, es sokaig szoftvertamogatott, de mi van, ha most epp egy atalakulason megy at a mobilpiac, es bejonnek olyan fejlesztesek amik miatt mar nem lesu tamogatott. Gondolok itt arra, hogy pl iden kezd atalakulni a piac. Minden gyartotol nagy dobasra szamitanak, es ha pl a samsing galaxy s8 tenyleg akkora nagy durranas lesz, mint amire elozetesen szamolni lehet, akkor vajon az apple mivel rukkolhat elo.


Tehat felmerul a kerdes, hogy nem-e erdemesebb a 6s plust venni, igaz 50 ezerrel dragabb, de a hardvere mar az iphone 7-tel majdnem egy szinten van, mig a 6 plus meg az 5s hardverehez all kozelebb, hiaba ujabb es nagyobb.

2017. febr. 24. 13:14
 3/3 anonim válasza:
Csak 's' szériát éri meg venni!!
2017. febr. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!