Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 7 ről milyen negatív...

IPhone 7 ről milyen negatív tapasztalatok vannak?

Figyelt kérdés

2017. febr. 24. 21:09
 1/8 anonim válasza:
semmilyen😂😂
2017. febr. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
jöhetnek még válaszok mert 20 másodpercenként frissítem az oldalt
2017. febr. 24. 21:27
 3/8 anonim ***** válasza:
Drága
2017. febr. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nincs jack csatlakozó.
2017. febr. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

????

Mi értelme van az ilyen kérdésének? Komolyan - fikázni akarod, vagy mi a fene?

2017. febr. 25. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
attól függ, mihez képest. mondják például, hogy kopik le a festék róla. idáig ennyiről tudok. nekem 7 plus van, nagyon negatívumokat akarok mondani, akkor én is az árát tudom mondani, és a hozzá képest elmaradott fejlettséget. előtte iPhone 6-osom volt, főként a méret miatt váltottam, de úgy voltam vele, hogy ha már váltok az egyébként tudásban megfelelő telefonomról, akkor jobb is legyen, ne csak nagyobb. nos, hát hiába a jobb kamera, rossz fényviszonyok között szinte alig van számomra változás, pedig én azért odafigyelek egy kép készítése közben, nem csak kattintok egyet, tehát utólag belátva, vehettem volna egy 6 plus-t vagy 6S plus-t is.
2017. febr. 25. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha valamit mondani kéne ami azonnal ROSSZ vétellé teszi az a pocsék ÁR/ÉRTÉK arány
2017. febr. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Alex Fly ***** válasza:
47%
Drága. És zárt a szoftvere.
2017. febr. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!