Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Samsung szervizben kicseréli...

A Samsung szervizben kicserélik helyben az akkumulátort azonnal, vagy elküldik valahova és csak hetek múlva kapom vissza?

Figyelt kérdés
Samsung S7-em van, nem lehet levenni a hátlapot otthoni körülmények között...

2017. febr. 25. 22:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem 2 nap lenne az biztos. De hogy ne lehetne már cserélni otthoni körülmények között? Ha már nincs gari a telefonon én biztos nem küldeném szervízbe akkumulátort cserélni.... Itt egy kis toturial ha nemtudod hogy kell! ;) [link]
2017. febr. 26. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Van még garancia rá bőven.
2017. febr. 26. 08:55
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ja értem. De akkor fölösleges volt megkérdezned.... Majd a szervízben megmondják mennyi idő, más választásod nincsen.
2017. febr. 26. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem volt felesleges. Ez az első olyan telefonom aminek nem lehet leszedni hátlapját. Korábban egyszerű volt, megvettem az aksit, kicseréltem, kb fél perc volt az egész. Amikor garanciával cseréltettem ki, akkor másfél órára kellett otthagynom, mert valamit vizsgálgattak rajta. Érdekelt, hogy egy ilyen teljesen egyben lévő telefonnál hogy megy az ilyesmi.
2017. febr. 26. 11:29
 5/7 Trevor. ***** válasza:
Elküldik márkaszervizbe és ott laborkörülmények között kicserélik. Unibody háznak és a vízállóságnak ez az ára.
2017. febr. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
#5 Alapból oda vinném be. Szerinted akkor is ott tartják pár napig?
2017. febr. 26. 22:41
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én másik szervízbe vittem és tönkretették a hátlapot.(igaz S6 edge volt) Inkább kelljen rá várni 1-2 napot, csak ilyen,be történjen. Én hülye még fizettem is érte, meg vártam rá 2 hetet. Gondolom a Sansubg szervízben ezt nem engedik meg maguknak.
2017. márc. 6. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!