Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » LG G2 szerintetek? Előnyök,...

Enkidu kérdése:

LG G2 szerintetek? Előnyök, hátrányok?

Figyelt kérdés

2017. febr. 27. 07:41
 1/3 anonim válasza:

Én most váltottam le a g2 est g4 re. Szerettem a telefont semmi gond nem volt vele, nagyon jol meg van csinalva. Teljesitmenyben olyan mint egy masik hasonlo tudasu telefon, lagg az van rajta mint egy masik androidos telefonon.

Alap funkciokra tokeletes, facebook viber jatekok stb. Kameraja nem a legszebb kepet csinal. Kb ennyi.

Ujitas miatt csereltem, nem azert mert nem felelt meg.

2017. febr. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Alex Fly ***** válasza:

Én azt használok. Teljesen jó. Néha előfordulnak kisebb akadások/lagok, de nem vészes. A kamerája tény, hogy ma már nem a legjobb: 2013-ban, amikor megjelent, nagyon jónak számított, de azóta elég sok fejlesztés történt, amik miatt ma már mást jelent a jó kamera. A hangjáról egy 192 kHz/24 bites HDAudio DAC gondoskodik, szóval azzal sincs gond. A Viper audio driverével meg egyenesen high-end-közeli hangzást lehet elérni.

Az Android 7.1.1 rendszere stabil, gyors és ezzel bármelyik mai középkategóriás mobillal felveszi a versenyt. Még egy jó ideig maradni fog; nincs olyan készülék, amelyre az árat és a teljesítményt figyelembe véve érdemes lenne lecserélni.

2017. febr. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Régi
2017. aug. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!