Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha vesztek egy új telefont...

Ha vesztek egy új telefont mik azok az appok, amiket legelőször le szoktatok tölteni?

Figyelt kérdés
Amik nélkül "nem tudtok élni", vagy amikről úgy gondoljátok használhatatlan a telefonotok? :D

2017. febr. 28. 12:11
 1/7 A kérdező kommentje:
*Amik nélkül
2017. febr. 28. 12:14
 2/7 anonim ***** válasza:
46%
Viber, Spotify, BKK futár, Waze. :))
2017. febr. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
25%
Én egy új telefonál elöször törlöm az appok nagy részét vagy letiltom,utána teszek fel nekem tetszött,ezek köpönyeg ,bkk futár,egy vírusirtó,madárhatározo,skype.és a keep .
2017. febr. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Szirty ***** válasza:
71%

Most fel kell támasztanunk az igényt, hogy ki tudd elégíteni?


Olyat használj, ami neked fontos és SZÜKSÉGES!

2017. febr. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
25%
K9 mail.
2017. febr. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Alex Fly ***** válasza:
0%

K9+OpenKeychain (régebben APG), Cool Reader, WPS Office, MinDig TV, a használt menetrendek, GPS Status, Androrec, ESFile explorer, ConnectBot, Telegram, Trello...

Meg még amit használni szoktam vagy csak kényelmi okokból van fenn. Illetve van, ami a telefontól függ; ilyen jelenleg a Kernel Adiutor, Viper4Arise...

2017. febr. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
25%
Viber, Budapest Menetrend, ColorNote, OfficeSuite
2017. márc. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!