Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehet bekapcsolni...

Hogyan lehet bekapcsolni Galaxy S7 edge-n?

Figyelt kérdés
Hogyan lehet bekapcsolni azt hogy amikor feloldom a telefont akkor a kezdőképernyő "beússzon" és ne csak úgy hirtelen előjöjjön. Android 7.0-t használok. A beállításokat még nem teljesen fedeztem fel, de nem látok ilyet. A fejlesztői beállításokba sincs ilyen. Valaki tudna segítneni? :( Nagyon megköszönném! :)

2017. febr. 28. 14:04
 1/8 anonim válasza:
Pontosabban hogy érted azt hogy beússzon?
2017. márc. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hűha, hát úgy értem hogy amikor ráhelyezem az ujjam a ujjlenyomat olvasóra akkor legyen valami feloldó effektus, hogy ne csak hirtelen előjöjjön a kezdőképernyő. Ha kell linkelek videót! :D Válaszod előre is köszi.
2017. márc. 1. 20:34
 3/8 anonim válasza:
légyszives libkelj akkor:D nekemis s7 edgem van es nemtudok ilyenről😂😀
2017. márc. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Nem csak arra gondolsz, amikor sima SWYPE-ot használsz (csak elhúzod az ujjad a képernyőn, nem kell ujjlenyomat, és ha lassan csinálod, akkor szép effekt van rajta? :)
2017. márc. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
[link] Látjátok amikor elhúzza a képernyőt még után azok az alkalmazások nem csak úgy hirtelen előjönnek. :'D Nem tudom hogy magyarázzam jobban el.
2017. márc. 15. 17:13
 6/8 anonim ***** válasza:
Olyan videót linkelj ahol ujjlenyomattal oldja fel és úgy működik, ahogy leírtad.
2017. márc. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
szia,ahhoz a mobilhoz nincsen hozzáadva ujjlenyomat, próbáld ki te is ,hogy a képernyőzárat (húzásra) állítod át és akkor olyan lesz.
2017. ápr. 18. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, bár senki nem tudta mire gondolok, 1-2 hónapja megkaptam egy frissítést ami tartalmazta ezt a funkciót 😂😂😂😂
2017. júl. 19. 03:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!