Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S7-et vagy...

Samsung Galaxy S7-et vagy Iphone 7-et vegyek?

Figyelt kérdés
Fontos az erős hardver, jó kijelző, a rendszer megbízhatósága (minél kevesebb vírus, kártevő legyen rá).

2017. febr. 28. 14:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
71%

Erre mindegyik jó. Amelyik OS-t jobban szereted, azt válaszd.


Tartsd szem előtt, hogy az iPhone 7-en nincs fülhallgatócsatlakoző, tehát vagy a hozzá adott adaptert tudod használni, vagy bluetoot-fülhallgatőkat.

2017. febr. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
72%

Ezt nehéz megmondani. Az S7 és az Iphone hardvere is erős. Kijelzője is mindkettőnek jó. Az S7 teljesen jó képeket készít, de az Iphone 7 az egyik legjobb kamerával rendelkező telefon jelenleg elérhető telefonok közül. Talán kevesebb a vírus az Iphone 7 -re, de szerintem ez Androidon sem jelent nagy kockázatot. Az S7 akksija nagyon jól bírja, az Iphone 7 ről nem tudok mit mondani azt nem tapasztaltam.


Ez szubjektív vélemény, de árérték arányban érdemesebbnek látom az S7 -et választani. Szerintem a következő 2-3 évben még megfogja állni a helyét.

2017. febr. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
59%
A számodra szempont a jó kijelző, már rég nem vacillálnál.
2017. febr. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
79%

Ha*


Bocsánat.

2017. febr. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Mindkettő nagyon jó, gyors, megbízható. Azt vedd, amelyik tetszik. És nem 2-3 évet fognak kibírni, hanem 4-5-öt. Egy Custom ROM-mal az Androidos még picit tovább, de az iPhoneval sem lesz gond. Az iPhone a legtöbb esetben egy hajszálnyival gyorsabb, de nem mindenben. Szóval sebességre is hasonlók. (Az S7 esetében lehúzhatod a felbontást QHD-ről FHD-re, így könnyebb dolga van a hardvernek kisebb felbontásban futtatni az alkalmazásokat. Megnéznék egy sebesség-tesztet így is...). És az S7 tárhelye bővíthető.


Ami döntő tényező lehet, hogy a kijelzője és az üzemideje a Samsungnak jobb, és olcsóbb is picit. Kamera terén szerintem ugyanott vannak, és ami még a Samsungnak az előnye az én szememben, hogy több eszközzel kompatibilis, mint a konkurens, egyszerűbb zenéket letölteni, stb. Ha én állnék a választás előtt, magamnak az S7-et venném. Számomra sokoldalúbbnak tűnik.


Ezzel nem akarom lemondani az iPhone 7-est, elvégre az egyik legjobb készülék a piacon. És nekem is tetszik, valamiért nem érzem úgy, hogy sokoldalúbb lenne egy S7-esnél. Ez csak az én véleményem.


Ha valaki anyázás nélkül leírna egy jó, ésszerű érvelést az iPhone mellett, hogy miért jobb, mivel tud többet, szivesen olvasnám, tényleg szeretném megismerni a másik tábor szemszögét.


Üdv.

2017. márc. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Még annyit szeretnék tisztázni, hogy a Galaxy S széria a többi felsőkategóriás Androidhoz hasonlóan nem szaggat, nem lassú, nem fagy le, gördülékenyen megy, ahogy kell. Ez a laggolás/lefagyás dolog az alsó, esetleg középkategóriás telefonokra jellemző, amilyenekről itt nincs szó, és amikkel nem korrekt összehasonlítani az iPhonet, ami felsőkategóriás.
2017. márc. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
A kitételekből az első kettő mind2-be megvan. Erős hardver, jó kijelző. Ha meg elsődleges a rendszer biztonsága számodra akkor iPhone. Nem képzi vita tárgyát, hogy a iOS biztonságosabb és megbízhatóbb az Android rendszernél. Hátránya, nem nyílt forráskódú. Azaz, van erre is "root" (Jailbreak), de akkor pápá gari és onnantól kezdve szokott hibás lenni az iOS is!
2017. márc. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

S7

Az iPhone 7s TALÁN jobb lesz mint az S7.. talán

2017. márc. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 orynk válasza:
Samsmung a nyerő :)
2017. márc. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
51%
A 6s szarrá alázza a S6 ot nem hogy a 7...XD
2017. márc. 7. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!