Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van IOS-re olyan alkalmazás,...

Van IOS-re olyan alkalmazás, hogy így a képernyőre körbe kirakja az embereket akikkel messengeren beszélek?

Figyelt kérdés
Ha igen mi a neve?

2017. febr. 28. 16:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nincs !
2017. febr. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ez biztos?? :((
2017. febr. 28. 18:13
 3/11 anonim ***** válasza:
Chat heads amire gondolsz, és androidon alapból tudja a messenger. Hogy szifonon hogy van, azt a fene tudja.
2017. febr. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Tudom hogy androidon működik. :/ Rákerestem app storeban a chat heads szavakra, viszont nem találtam ilyet. :/
2017. febr. 28. 22:08
 5/11 anonim ***** válasza:
Ez nem külön program. Maga a messenger tudja.
2017. márc. 1. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
De hát ajfon! Sokkal jobb mint a droid nem?!
2017. márc. 1. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Pont nem az a fajta ember vagyok aki "hööö az iPhone jobb mint ez meg ez". Lassan egy éve volt, hogy szerettem volna venni egy telefont. Az igényeimnek egy iPhone SE felelt meg. Ha valami más pl. Samsung, Huawei akkor azt veszek, ennyi. És nem próbálom meg senki torkán lenyomni, hogy már pedig ez a készülék sokkal jobb mint a tiéd meg hasonlók.
2017. márc. 1. 06:46
 8/11 anonim ***** válasza:
Egy telefon nem attól lesz jobb,hogy a faszbúkon chat buborékot tud kirakni a főképernyőre! iPhoneon nincs ilyen! Nem erre való !
2017. márc. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
8-as tudom, hogy nem ettől lesz jobb vagy rosszabb egy telefon. Csak érdeklődtem, hogy van-e ilyen alkalmazás IOS-en amivel kirakja a képernyőre. De ha nincs, nincs. Ettől még nem dobom ki és rohanok lecserélni valamire amin tudja a messenger. :)
2017. márc. 1. 14:15
 10/11 anonim ***** válasza:
Tudom,nem neked írtam :) !
2017. márc. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!