Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A messenger csak nekem rossz...

A messenger csak nekem rossz s6 edge n?

Figyelt kérdés
Be fagy..a billentyűzet is katasztrófa

2017. márc. 1. 08:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem csak neked. Bármilyen telefonon beszaggat. Viszont eddig úgy néz ki, sikerült rá megoldást találni:


-Google Playen rákeresel a Messengerre, majd a jobb felső sarokban kikapcsolod az "automatikus frissítés" funkciót.


-Rányomsz az "eltávolításra".


-A gyári böngészőn, vagy bármelyik másikon beírod, hogy "Messenger old versions". Első találatra rákattintasz, és ott lesznek a régebbi verzióktól a legújabbig.


-Egyet letöltesz. Én a 70.0.0.12.68-as verziót töltöttem le. Eddig teljesen jó, akadásmentes. És a kezelőfelület már a megszokott, modern. De ha szeretnél, próbálkozhatsz régebbi verziókkal is, lehethogy van jobb, újabbat viszont nem töltenék le.


-A készüléked letölti, de nem fogja feltelepíteni, mert nem a Google Playről töltötted le, de kitesz egy figyelmeztetést.


-Rámész a felugró figyelmeztetésen a "beállítások" lehetőségre.


-"Ismeretlen források engedélyezése" bekapcs.


-Most már a készüléked magától feltelepíti a letöltött programot (ha nem, akkor a letöltött fájlokban megkeresed és elindítod a telepítést).


-Lesz egy régebbi verziójú Messengered, ami még nem akadt, és nem volt telepakolva hülye felesleges funkciókkal, mint például "a napom"...


Egyébként nem értem, mit tudnak ennyi frissítést kiadni egy egyszerű chatprogramhoz. És a szép az egészben, hogy minél újabb a verzió, annál rosszabbul működik, és annál több készüléket akaszt meg. A legújabb verziók egyike megakasztotta a Galaxy S7-est O.O Nem értem, mit kell ennyire túlfejleszteni egy chatprogramot...

2017. márc. 1. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget:)
2017. márc. 1. 10:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!