Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tapasztalatok, vélemények?...

Tapasztalatok, vélemények? Melyik miért jó/rossz? Melyik a legjobb? Samsung Galaxy A5 (2017), Samsung Galaxy A3 (2017), Huawei P9, Honor 8, Samsung Galaxy S6 Edge

Figyelt kérdés
2017. márc. 4. 18:33
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt s6 edge,de sajnos a hajlított kijelző miatt nem tudtam megszokni(ajánlom előtte neked is kipróbálni),de egy piszok jó telefon így egy sima samsung galaxy s6 128 gb-re váltootam róla ami lényegében ugyan azt tudja,ami a tapasztalatom az az,hogy a telefon nekem két éve mióta használom egyszer sem fagyott le,és nagyon szépen működik,a játékok is nagyon szépen futnak,jó a kamera,pontos az ujjlenyomat olvasó,aránylag jól bír az akksi,erős a wifije,és rosszat én nem tudok rá mondani,de tényleg semmit,amit az edge és a sima közt észrevettem különbséget az az,hogy az edge nálam melegedett és jobban merült,illetve,mintha az egy kicsit lassabban töltődött volna,de nem tudom nekem az s6 edge nem jött be így maradok a sima s6-nál,viszont azt mondják a honor 8 jobbqn megéri,viszont,ha megtehetném akkor a huawei p9-et venném ezek közül,a samsung galaxy a szériát nem ajánlom,mert azok drágák és az árukhoz képest keveset nyújtanak,ha van még kérdésed az s6-tal kapcsolatban írj nyugodtan,sok szerencsét.:)
2017. márc. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! :D
2017. márc. 4. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!