Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ezek közül melyik két telefon...

Ezek közül melyik két telefon a legjobb választás?

Figyelt kérdés

Két barátomnak kéne.

Amiket néztünk:

-samsung galaxy s5

-samsung galaxy note 3

-Lg g3

-sony xperia z2

-htc one m8

-oneplus one

-iphone 5s

Nem tudom melyik a leg jobb nekik,kérem segítsetek.A válaszokat köszönöm.



2017. márc. 5. 17:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok, mennyi pénzetek van és mire használnátok?
2017. márc. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nekem van telóm(s5,s6)17 évesek vagyunk,az egyik haveromnak most htc one x-je van arról váltana,a másiknak most egy samsung galaxy s3 minije van arról váltana,böngészésre,játékokra fényképezésre használnák.
2017. márc. 5. 17:50
 3/5 anonim ***** válasza:

Ezek mind "neves" telefonok. Azt tudni kell, hogy maga a készülék az árának a felét éri meg, a hírnév miatt kerülnek ennyibe. Nekem már 5 éve nincsenek Magyarországon kapható mobiljaim, mindig Kínából rendelem őket (hasonló tudású kb. 3x annyiba kerül itthon).

Pontosan mik számítanak választáskor? Élettartam? Kezelhetőség? Teljesítmény? Akit említettél, hogy váltani akar, ő miért akar?

2017. márc. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azért akarnak váltani,mert a telóik laggolnak,és csak ezek jöhetnek náluk szóba...
2017. márc. 5. 19:52
 5/5 anonim ***** válasza:
Teljesítmény felmérése létezik egy "varázsszó", ami az: Antutu. Minden telefon neve utánaírod, és kidobja hogy ezen a teszten hány pontot is ér el. Amelyiké magasabb, az jobb (általánosságban).
2017. márc. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!