Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri az Ebay-ről rendelni...

Megéri az Ebay-ről rendelni iPhone-t az eredeti ár feléért? Vagy csak átverés?

Figyelt kérdés
Hongkongból szállítják, teljesen új állapotú, bontatlan csomagolás. Mennyi a valószínűsége annak, hogy minden rendben lesz a szállítással, és azt kapom amit rendeltem? Van valakinek ilyennel tapasztalata?

2017. márc. 10. 21:34
 1/5 anonim válasza:
100%
Szinte biztosan ún. refurbished. Valami oyasmit jelent, hogy ők kapják valahonnan használtan, javítottan stb, raknak rá burkolatot. De a belseje nem tök ugyanaz mint az eredeti.
2017. márc. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

én 5s-t szerettem volna venni

elméletileg lehet simán eredeti végül is ott gyártják

55-60e körül tudtam volna rendelni de mégis inkább megrendeltem Mo-ról igaz ~25e-vel többet fizettem de megkaptam 2 nappal később és tuti.

2017. márc. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
78%
Új, bontatlan telefon féláron, az igen. Gondolom van a világban egy unatkozó milliárdos, aki jót akar tenni, de nem a legszegényebbekkel, hanem az átlagos anyagi helyzetű srácokkal, ezért megveszi az Apple cuccokat teljes áron, majd csupa jószívűségből felteszi Ebay-re pont a feléért. Hát izé...
2017. márc. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Mennyi a valószínűsége annak, hogy minden rendben lesz a szállítással, és azt kapom amit rendeltem?"


Tuti hogy azt kapod amit rendeltél. Egy kib¤szott másolatot, ami egy fillért nem ér, nemhogy egy eredeti árának a felét.

2017. márc. 10. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Telefont nem rendelünk kinábol ,mert nincs hozá garancia ha nem jó nem müködik,stb
2017. márc. 11. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!