Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Lumia! Melyiket vegyem?...

Nokia Lumia! Melyiket vegyem? A többi lent!

Figyelt kérdés

Sziasztok! Lehet, hogy már elöttem is megkérdezték, azonban a segitségeteket szeretném kérni NOKIA LUMIA telefonok ügyében. Évekig android rendszerű telefonokat használtam, használok. Mint mindenhol, itt is vannak pozitivumok és negativumok az androidos rendszerek kapcsán. Eljutottam odáig, hogy szeretnék kiprobálni egy NOKIA LUMIA rendszerű telefont. Szóval vennék egy ilyen telefont. Elég kicsi az igényem vele kapcsolatban. Csak az alábbiakra lenne szükségem:


- Fényképező Valahol olvastam, hogy szép képeket csinál! / ha ledes vakú is van, az még jobb /

- Gyors wifi

- Skype, Viber

- Emailok olvasása

- Esetlegesen kisebb játékok unalomüzőnek / kártyajátékok, pasziánsz, stb. /

- Kisebb alkalmazások használata / időjárás, hirek, stb. /

- Navigáció, GPS


Szóval én ezeket használnám! A kérdésem az lenne, hogy az alábbiak közül melyiket ajánlanátok állandó használatra?


Nokia Lumia 5-ös széria

Nokia Lumia 6-os széria

Nokia Lumia 7-es széria

Nokia Lumia 8-as széria


1,2,4 magosak. Gondolom ezek is sokat számitanak.



2017. márc. 16. 16:09
 1/6 anonim ***** válasza:
63%

Nézd a Windows Phone platform haldoklik.

Az utolsó csúcskategóriás vas a Lumia 950 2015 októberben jött ki, Windows Phone piaci részesedése meg csak 1,41%

(míg Android 66,6, IOS majdnem 29,5%)


lásd itt: [link]

2017. márc. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is ugy voltam hogy kiprobálom ,lumia 520 hát nem váltota be hozá füzött reményeket,örültem mikor vissza térhetem az androidhoz.
2017. márc. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

4+ éve "soha többet android" felkiáltással cseréltem le a telefonom egy nokia lumia 830as készülékre (akkoriban talán "csúcsmodell" volt a lumiák terén, illetve ez volt az utolsó "nokia lumuia" ->később microsoft lumia.

Nemrégiben sikerült megválom tőle, és tértem vissza androidra, de már a hócipőm televolt a lumiával..

Szép, stabil rendszer, csak épp semmit nem tudsz vele kezdeni, mert a legtöbb applikáció régebbi verzióban van meg rá, vagy épp meg sincs.

Félre ne érts, rengeteg app van arra is, sőt, van akinek kifejezetten elég vagy sok is, viszont elhanyagolják, a 10es win. rendszer pedig egyenesen halott rá szerintem.

Ha mindenképp ezt szeretnél, akkor 830.

Vaku van, viszonylag jó képeket csinál, hd felvétel kamerázásnál is, hd hang szintén.

(az offline gps viszont a lumia rendszereken mindent visz, tehát az no#1)

2017. márc. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Lumia 535öm van, leszögezem, nem vagyok egy telefonszakértő, tényleg arra kell, hogy kapcsolatot tudjak vele tartani. Nekem nincs bajom vele, stabil, néha besokall s kikapcsol( mondjuk 2 havonta egyszer), ennyi. A felépítését, menüjét, csempéket kimondottan szeretem. Viszont tényleg szinte csak telefonálásra, netezésre használom. Ami nagyon fontos, arra találni alkalmazást, de sokkal kevesebbet.

A kamerája szerintem nem nagy szám, de a drágábbaké jobb, ismerősömnek a 6os szériából van, sokkal jobb képeket csinál, mint az enyém.

A Windows 10et viszont nem szereti. Én maradtam a 8nál, azzal semmi gond.

2017. márc. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat, ment a zöld kéz mindenkinek! Hát akkor marad az android! Bár azért furcsa, hogy asztali Windowst állandóan frissítik, a mobil verziót meg elhanyagolják!
2017. márc. 17. 12:11
 6/6 anonim ***** válasza:

Kérdezö,

Az asztali normál windost persze hogy fejlesztik hisz ,abban jók .a mobil windosba lemaradtak mire felébredtek e téren már rég android és ios volt az uralkodo piacon.és nem tudtak olyan ütös,érdekes lenni mint 2 másik.

2017. márc. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!