Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudnám visszatelepíteni...

Hogyan tudnám visszatelepíteni a Google Play-t a telefonomra?

Figyelt kérdés
Samsung Galaxy S3 minim van. A probléma az, hogy én már régebben kirootoltam a telefont, és sok más beépített appal együtt a Google Play-t is letöröltem. Amikor megpróbáltam visszatelepíteni, de állandóan leállt és kidobott mikor próbáltam letölteni valamit.Hosszas szenvedés után rájöttem, hogy ez azért van,mert nincs eszköz jogosultságom, ami régebben viszont volt. Tudom, hogy nincs sok lehetőség már, de ha van kérem segítene valaki?

2017. márc. 16. 18:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az apkmirror.com lapról le tudod tölteni a Google Play-t és ha kell, a Google Play Service-t is apk formában, amit aztán kézzel telepíthetsz.
2017. márc. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Próbáltam már, de sajnos nem működött :(
2017. márc. 17. 07:08
 3/8 anonim ***** válasza:

"de sajnos nem működött"


Kifejtenéd?

2017. márc. 28. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ott van a leírásban, már nincsen eszköz jogosultságom, ami régebben volt.Tehát felteszem a google play szolgáltatásokat és a Google playt, de nem lehet letölteni, mert folyton kidob. Úgyhogy erre valószínűleg nincs megoldás.
2017. márc. 29. 14:23
 5/8 anonim ***** válasza:
Toljál fel rá egy Cyanogenmod romot.
2017. márc. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
2017.-től be lett szűntetve.
2017. márc. 30. 18:43
 7/8 anonim ***** válasza:
Ja, tényleg. Így tehát az xda-n és és már fórumokon linkelt tárhelyeken lévő jól bevált CM romok is megsemmisültek egy csapásra és már egyetlen CM romot sem lehet letölteni sehonnan, egyszerűn elérhetelenné váltak.
2017. márc. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ja sajnos, pedig gondolgoztam rajta, hogy felrakok egyet. Esetleg más megoldást nincs? :(
2017. márc. 31. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!