Meddig kell vajon?

Figyelt kérdés

Üdv!

Ma kaptam egy Huawei P8 Lite-ot, és azt mondták, hogy 8-10 órát kell tölteni, de ahogy olvastam, azt mondják, hogy ez csak a régi telefonoknál kellett megtenni!


Azt is tudom, hogy 100% nál már nem kap töltést, tehát hiába van akkor már töltőn, nem tölt, mert lekapcsol.


Akkor most ez hogy is van?


!!Csak olyan válaszát kérem, akik nem trollkodni akarnak, hanem segíteni!!



#Huawei #meddig kell tölteni
2017. márc. 16. 18:51
 1/4 Trevor. ***** válasza:
Felrakod töltőre, ha 100%-on van, leveszed és használod a telefont. Nem kell itt szórakozni az akksival. Legalább akkora hülyeség, mint SSD-n töredezettségmentesíteni.
2017. márc. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Látom nem jutottál jóval előrébb. Sajnálom, hogy ezzel kell szembesülnöm a mai technológiával szemben.


Annyi az egésznek a lényege, hogy átmegy úgynevezett csepptöltésbe a dolog, és mindig ha csak nagyon kicsit merül, rátölt.

Mi a pontos kérdés? Nem kell "kisütni" az akkut, ez már elég nyilvánvaló.(15-20 éve kellett utoljára kb, csak akkor is etették az embereket, még ma is előfordul a tudatlan ügyfélszolgálatoknál)


Az hogy mi jó a Li-ion, és a Li-poly akkuknak? Erről is van kismillió magyar, angol cikk az interneten. Nem éri meg "törődni" ezekkel az akkukkal. 2 év az átlagos élettartamuk, az után általában jelentősen csökken a kapacitásuk.

Legjobb ha nem hagyod 15-20% alá merülni.

2017. márc. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Szirty ***** válasza:
2017. márc. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Fura, hogy ilyet mondott az eladó, azért köszi mindenkinek!

2017. márc. 16. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!