Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudnám a telefonom...

Hogyan tudnám a telefonom kamerájából kihozni a legjobb minőséget?

Figyelt kérdés
Sziasztok. A telefonomból (samsung galaxy grand prime) hogyan tudnám kihozni a legjobb minőséget kamera téren? Pld az alap kamera app nem mindig fotóz valami jól... Pld: Snapchaten a képeknél sokkal szebb a kép élesebb stb. Na ezt kellene valahogy egy appal ami nem internetes vagy az alap kamera beállítással kellene csinálnom valamit?

2017. márc. 16. 18:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Vegyél egy másik telefont aminek erősebb kamerája van. Ez ennyit tud pont, nincs benne semmi hókuszpókusz, max a kamerabeállításoknál tudsz állítgatni, ha lehet egyáltalán.
2017. márc. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom egy applikáció mennyit javít egy beépített kamera képességein szoftverén hardverén, ami mögötte van.


Nekem kissé parasztvakításnak tűnik, hogy egy fix fizikai eszközt egy applikáció majd meggyógyít. Mintha egy videokártya driver majd gyorsabbá teszi a gyenge / közepes videokártyát teljesítményben.


Nézegess videókat youtubeon vagy olvasgass ilyesmi leírásokat. Például:

https://www.youtube.com/watch?v=fTz4Nhgm_SQ


Mondjuk ez a távcső dolog, meg vízcsepp dolog a videóban... :D Szegény ember DSLR gépe? Nem tudom...


https://www.youtube.com/results?search_query=smartphone+phot..

2017. márc. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem úgy gondoltam,hogy felturbózza egy app a kamerát mert az valóban hülyeség. Balami baj lehet az alap kamera appal mivel Snapchat élesebb képet csinál és az elő kanera nem lesz homályos. Régebben jó volt de nem mostani ez a telefon és, igen kellene már egy másikat venni ez tény. :D
2017. márc. 17. 07:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!