Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 7-et vagy Samsung...

Iphone 7-et vagy Samsung Galaxy S7-et vegyem meg?

Figyelt kérdés
Nem tudok dönteni, kérlek segítsetek melyiket válasszam és miért.

2017. márc. 16. 19:30
 1/8 anonim ***** válasza:
49%
Ebben az arkategoriaban mindegy. Tenylegesen szukseged biztosan nincs egyikre sem, akkor meg tok mindegy melyik 250e+ HUF-os csucsmodellel vagsz fel.
2017. márc. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
42%
Dejó hogy neked ilyenre is van pénzed :( én dolgozok a suli mellett, 16 éves korom óta most 19 vagyok, de ilyen dràga telefonra soha nem volt pénzem. :(
2017. márc. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
41%
Én a Samsungot mondanám, mert egyrészt sokkal jobban ki lehet használni, másrészt ár-érték arányban is jobban megéri! Persze az árát egyik sem éri meg, csak hogy tudd, de úgy értem, hogy a Samsung kevésbé túlárazott.
2017. márc. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
25%

"Dejó hogy neked ilyenre is van pénzed :( én dolgozok a suli mellett, 16 éves korom óta most 19 vagyok, de ilyen dràga telefonra soha nem volt pénzem. :("


Addig örülj ameddig nem tudnak befolyásolni azzal, hogy megveszel egy ilyet autóáron vagy egy ilyen szar miatt adósságba teszed a fejed.


Amúgy Iphon mellett voksolok, mert nem Androidos.

2017. márc. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Zselé6 ***** válasza:
Iphone 7
2017. márc. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindenkinek! Mielőtt még leszólnátok,én is megdolgomztam a pénzért, csak nem tudtam eldönteni.
2017. márc. 17. 07:07
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Senki nem kérdezte...
2017. márc. 17. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is az iphone mellet voksolok. Sokkal jobb rendszere és támogatása van. Időtállóbb is.
2017. márc. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!