Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik mobiltelefont érdemes...

Melyik mobiltelefont érdemes megvásárolni?

Figyelt kérdés

lg k10 (2016)

xiaomi redmi 4 pro

XIAOMI KÍNAI mobilok megbízhatók?

Esetleg hasonló árban jobb?

Vagy érdemes várni nyárig hátha addigra lentebb mennek a mobil árak?



2017. márc. 18. 19:04
 1/7 anonim ***** válasza:
71%

A Xiaomi-k NAGGGYYYYOOOONNNNNN jók!

Nekem Mi Max-om van. Életem eddigi legjobb telefonja! És már itthon is meg tudod venni kb egy 10-essel drágábban, de magyar garanciával! Én azt választanám.

2017. márc. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Semmi hátulütője nincs a xiaomiak? Élettartam? Magyar menü?
2017. márc. 18. 19:21
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Jaj #1-es, az, hogy neked bevált, nem azt jelenti, hogy mindenkinek az a legjobb. Írd le pl, hogy mi tetszett neked, vagy hogy mire használod. Ez már inkább segítség, mint az, hogy "NAGYYYYYYYYYON jó". Remélem tudtam segíteni.
2017. márc. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

"Vagy érdemes várni nyárig hátha addigra lentebb mennek a mobil árak?"


Ennyi erővel sose vegyél telefont, mert mindig megy le az áruk.

Magyarul ha most van pénzed rá, most vedd meg.

2017. márc. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Trevor. ***** válasza:
Redmi 4 Prime. De én úgy tudom hogy nincs még belőle nemzetközi változat B20-al. Azt meg nem érdemes csinálni, hogy vársz, mert mindig lesz kicsit jobb kicsit olcsóbban, de a végén meg sosem fogsz telefont venni.
2017. márc. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Én a huawei p8 lite-ot ajánlom.Minden meg van benne,ami egy androidra kell.Nagyon mondern,és sokat bír.Bár az enyém picit túl van terhelve,ezért kissé lassú,de már 1 Éves.Nagyon vékony,ezért én eleinte féltettem,de már tudom:ezt lehetetlen összetörni :D Vagyis nekem nem sikerült,pedig esett már csempére,kőre,és plcról is le.
2017. ápr. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Android, lassú, de az az indok, hogy 1 éves waow, soha nem hallottam még.
2017. ápr. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!