Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Fényes, ujjlenyomatgyűjtő,...

Fényes, ujjlenyomatgyűjtő, csúszós hátlapot milyen lenne megsmirglizni?

Figyelt kérdés
Elég csúnya így. Egyszerű kis leszedhető, gagyi hátlap.

2017. márc. 18. 20:57
 1/6 anonim válasza:
100%

Inkább keress egy hátlapot az adott telefonhoz a neten, mert ha megsmirglized, lehet olyan vékonnyá teszed, hogy simán eltörik.


Általában van leszedhető hátlapú telefonokhoz custom hátlap. Próbáld meg azt.

2017. márc. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 |Orfeusz| ***** válasza:
100%

A smirglizés csak csúnya karcossá teszi. Ha nem nagyon bonyolult a geometriája, én megpróbálnék rárakni matt ragasztós fóliát.

Self-adhesive foil néven érdemes keresgélni, egy kis kutatás kell hozzá.

2017. márc. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 TappancsMancs ***** válasza:
100%
Csúnya. Kivitelezhető egy szálcsiszolás de nem ajánlom. Ötvös végzettséggel meg tudnám csinálni szálcsiszoltra vagy mattítani, de jobb ha bele se fogsz, ordítani fog róla. Elsőre egy tisztítást adnék neki, én is majdnem naponta áttörölöm. Egyszerűen kell nekik a folt és a por miatt. De jó lehet egy másféle hátlap vagy tok is.
2017. márc. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ez egy régi telefon, még nem androidos, kerstem hozzá neten hátlapot és tokot, de sok dolog nincs hozzá. Egyféle tokot találtam, ami ilyen vastagabb, puha műanyag, nem igazán tetszik, annyira nem is olcsó, 2000-3000 forint, ennyit nem biztos, hogy akarok rá költeni és alapból is elég vastag a teló, ezel még vastagabb lenne.


Még ugyanilyen fényes, de fehér hátlapot lehet hozzá kapni (az eredeti fekete), az csak 900 forint, lehet, hogy az megpróbálom, azon talán kevésbé látszanak az ujjlenyomatok. Akkor ilyen fekete-fehér telefon lenne.


Van nagyon finom smirglim, ha találok valami hasonló fényes anyagot, majd azon kipróbálom, de láttam már karcos műanyagot, nem hiném, hogy jó eredményt tudok vele elérni. Úgy kifehéredik a karcoktól.


Még esetleg abban gondolkodom, hogy az oldószerével kenem be egy kicsit, esetleg még gyorsan valami mintát nyomnék bele, de kétlem, hogy az is elfogadhatóan nézne ki. Meg feogalmam sincs mi az oldószere, lehet aceton is jó lenne.


A fényes fehér mennyire lehet jobb, mint a fekete?

2017. márc. 19. 01:05
 5/6 A kérdező kommentje:

Ja, még a ragasztós fóliához:

Teknő alakú, szóval teljesen bevonni annyira nem lenne egyszerű, de a sima részére végül is lehet, hogy megérné, majd meggondolom.

2017. márc. 19. 01:08
 6/6 anonim ***** válasza:

Oldószerrel ne kend, mert megfolyik.


Hajszálpontosan, spricniből adagolt kloroformmal lehet neki adni egy kis rücsit, de gyakorlat kell hozzá.

Pont akkora és annyi csepp kell a felületre, hogy ne álljanak össze, épp csak megoldja a felszínt, és száradjon meg ebben az állapotban.

Macerás, és könnyű végleg elcseszni, de ha sikerül, gyári érdes felületnek tűnik.

2017. márc. 19. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!