Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Erdemes meg vasarolni Iphone...

Erdemes meg vasarolni Iphone SE telefont? Meddig lehet ra tamogatas, frissites? Vasarlas elott allok, de nem tudok donteni, vagy Iphone SE, vagy 6s vagy Iphone 7. Ki mit ajanlana?

Figyelt kérdés
Olvasgattam a 7-esrol hogy joval gyengebb az akksija,mint az elodoknek,csak ez mennyire igaz?

2017. márc. 19. 14:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Én nemrég vettem SE-t. Fantasztikusan gyors.
2017. márc. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én tegnapelőtt vettem. Baszott jó. Villámgyors, kényelmes egy kézben, és meglepően jó az üzemideje. 3 nap alatt egyszer kellett töltenem úgy, hogy egész nap nyomkodtam :D
2017. márc. 20. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszod! Nem melegszik neked a 7-es?
2017. márc. 20. 12:26
 4/7 A kérdező kommentje:
Vagy Se-t vettel? :D
2017. márc. 20. 12:28
 5/7 anonim ***** válasza:
7esnek jobb az akkumulátor ideje mint a 6/6s-é. Nagyobb is az akksi és van plusz két energiatakarékos mag. Érezhetően tovább bírja.
2017. márc. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nem tudom hogy még aktuális e, de én kb. 3-4 hónapja kaptam egy Iphone 7es telefont és abszolút semmi rosszat nem tudok róla mondani. Az aksija is teljesen jó nekem egy-másfél napot kibír folyamatos használat mellett.És még nagyon gyors is, annak ellenére, hogy már kb. 80 alkalmazást letöltöttem. Szóval én abszolút ajánlom😉.
2017. ápr. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Aktuális persze még nem vettem meg,de azt fogok venni :) Hány gb a tied?
2017. ápr. 8. 13:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!