Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van itt olyan rajtam kívül,...

Van itt olyan rajtam kívül, aki megbánta, hogy iPhone-t vett?

Figyelt kérdés

Múlthéten vettem egy iPhone 7-et 256 ezerért. Előtte egy 2 éves középkategóriás Androidos telefonom volt (Samsung Galaxy J7).

Igazából magával a telefonnal meg vagyok elégedve, csak valamiért úgy érzem, hogy feleslegesen váltottam, mert kb ugyanezeket tudta az előző telefonom is, csak ez picivel gyorsabb... Sajnos nem netről rendeltem, hanem személyesen vettem az iCenter-ben, így nem tudok elállni a vásárlástól, úgyhogy mostmár mindegy.


Ti is éreztetek már így?


2017. márc. 20. 19:23
 1/6 anonim válasza:
33%
Szerintem ezzel egyedul vagy a vilagon. Senki nem banta meg. A samsung lassabb es nehezkesebb az iphone gyors es preciz , könnyu kezelni . Nincs párja
2017. márc. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
29%
+200 ezret kidobtál az ablakon a semmiért...
2017. márc. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
41%

miért mit vártál mit tud ??

képet nézel, emailt irsz olvasol, neha 1-1 weboldalt megnézel és telefonálsz.. ennyi.

ezt egy 50e ft os kinai telefon is tudja, hibátlanul.

2017. márc. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel elindítasz szerintem egy szifon vs droid háborút :D


Normális ember elfogadja, hogy valaki ezt szereti, valaki azt.


Részemről 2012 óta használok iphonet, eleinte furcsa volt, de szeretem. Megbízható, esztétikus hardver/szoftver ügyileg. Esetleg várhattál volna szeptemberig, mikor megjelenik a legújabb, az lehet nagyobbat ütött volna (bár a pénztárcádnak is).

2017. márc. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Trevor. ***** válasza:
69%

Sosem vennék iPhonet, így nem is tudnám megbánni.

Mindenesetre az árát nem érte meg, de legalább van egy telefonod, ami évekig tökéletesen fog működni, nem lassul be és ha nem vársz tőle lehetetlen, akkor szeretni fogod.

2017. márc. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én nem bántam meg , de nem is fogom megbánni. Annyi pénzt nem fogok adni érte.
2017. márc. 21. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!