Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A fényképezőgéphez való...

Avox kérdése:

A fényképezőgéphez való csatlakozás sikertelen. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Gondoskodjon arról hogy a fényképezőgépet vagy vakut esetlegesen használó összes egyéb alkalmazás bezárásra kerüljön.

Fogalmam sincs mihez kezdjek, tegnap vettem észre hogy amikor a zseblámpát be akartam kapcsolni rajta ,lehúztam fentről az ablakot(ahol olyanok vannak hogy beállítások,fényerő állítása,internetmegosztás,repülőgép üzemmód...stb)és azt vettem észre hogy eltűnt onnan a zseblámpa funkció, és azóta a kamerát se engedi megnyitni egyetlen alkalmazásban sem, azt írja hogy egy alkalmazás már használja, úgy hogy közben minden más be van zárva.(újraindítottam már párszor,vírust kerestem, semmi nem használt) Ha valaki tudna esetleg tanácsolni valamit, ha már volt neki hasonló akkor megköszönném!



2017. márc. 20. 19:42
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!