Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tmobiles készülékkel átmentem...

Tmobiles készülékkel átmentem Vodához, csak arra nem gondoltam én hülye, hogy a telefon nem független. Mennyi idő míg a Tmobil függetleníti a telefonom?

Figyelt kérdés

2017. márc. 20. 20:39
 1/8 A kérdező kommentje:
Ma álltam volna át, tehát telefon nélkül maradtam. Iphone 6 plus a készülék amúgy.
2017. márc. 20. 20:39
 2/8 anonim ***** válasza:
Az csakis rajtad múlik, senki máson. Hívd fel az ügyfélszolgálatot, és kérdezd meg tőlük mennyiért függetlenítik. Ha lejárt a hűségidő (ha részletre vetted), akkor valamennyivel olcsóbb, ha még mindig aktív, akkor valamennyivel drágább. Szerintem 10-15k Ft-ra minimum számíts.
2017. márc. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Azt szeretném tudni mennyi idő, nem azt, hogy mennyibe kerül. Amúgy 10 perce próbálok emberrel beszélni, de csak a nyomorult automata van. Most keresem neten, hogy vajon a telefonos ügyfélszolgálat 0-24, vagy tök fölöslegesen erőlködöm.
2017. márc. 20. 20:51
 4/8 anonim ***** válasza:
48%
Bemész az ügyfélszolgálatra és megcsinálják azonnal.
2017. márc. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha már ott jársz hogy megcsinálják, az csak egy kód beütése a készülékbe. Az ügyintézés ami több idő meg a kifizetése.
2017. márc. 20. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
55%
nincs kod beutes iphone-nal. sose volt, sose lesz. kizarolag szerver alapon mukodik a dolog. a telefon sem kell hozza fizikailag, csak az imei szamra van szukseg. az imei szamot le ellenorzi a szolgaltato, nincs e rajt tartozas, nem e lopott....stb. ha minden ok, elkuldi az imei szamot az apple fele,hogy mehet a fuggeltenites. ott az ugyintezo az imei szam alapjan megkeresi a rendszerben a telot, majd beallitja a fuggetlenitest. ez akkor tortenik meg,ha idegen kartyat bele teszel a teloba. a telefon felcsatlakozik az apple szerverre (wifin keresztul) majd megnezi,hogy az engedely OK-e. ha OK akkor elfogadja a kartyat. ezert van egy kis atfutasi ideje. remelem nem bonyolitottam egyon a leirast :)
2017. márc. 21. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Sikerult emberrel beszelnem vegre.

Be kell menni keszulekkel egyutt, kiperkalni 15000 forintot es aztan kb 1 nap mulva kuldenek egy kodot. Itunesra csatlakoztatva kell majd megoldani es kesz.

2017. márc. 21. 11:45
 8/8 anonim ***** válasza:

nah meg egyszer leirom :)

nincs kod iphonera. se itunesra.

csak tegyel egy probat. ha kapsz ertesitest, 1 nap mulva (ami remelhetoleg nem csuszik) tegyel a telefonodba egy idegen kartyat, legyen wifin csatlakozva a telo, es hidd el nem fog kellenni itunes.

600millio iphone fuggetlenitesen tul vagyok. segiteni akarok a konnyebbik utat valasztani :)

azt is elmondtak,hogy (ha azt valasztod) itunesra ugy kell csatlakoztatni,hogy olyan kartya legyen benne amit eddig nem fogadott el? pl voda? ha elakadsz, szolj nyugodtan :)

2017. márc. 22. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!