Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefon a jobb mindent...

Melyik telefon a jobb mindent beleértve a SONY XPERIA X PERFORMANCE vagy a HUAWEI P9?

Figyelt kérdés
a SAMSUNG GALAXY S7-et szándékosan nem mondom, és ne is hozzátok fel, azért ne mert anyumnak S7-e van, nagyon jó a kamerája, de csak ebben jobb, mert nincs fém ház, nincs sztereó hangszóró, sokkal gyorsabban merül a telefon, nekem X PERFORMANCE van, és ismerősöm akarna venni vagy egy X PERFORMANCE-t, vagy egy HUAWEI P9-et, neki is fontos a hosszú üzem idő, és megnézte az én telefonomat és mivel elég rendesen használva volt a telefon is kibírt 1.5 napot, játszott rajta, kamerázott, facebookozott, és nap végére maradt 35% az akkumulátor szintje, ami másnap délig facebookozos mellet simán elég volt, szóval emiatt neki a SONY nagyon bejön, a SAMSUNG kamerája szerinte is jobb, de mivel jóval hamarabb merül így neki ez nem igazán tetszik, ezért kérnélek meg titeket hogy az említett két telefont hasonlítsátok össze, mert a P9 is elvileg elég jó üzemidővel rendelkezik
2017. márc. 21. 13:33
 1/4 Barbadossa válasza:
Sonyt ne vegyel, az egyik kollegam vett es nagyon oda volt tole hogy milyen jo. Na ezen felbuzdulva en is vettem a paromnak egy xperiat 200k ert, szar a menu, atlathatatlan, nehezkes a kezeles semmit sem lehet megtalalni benne csak oras keresgeles utan. Pedig a telefon sokat tud, kar erte ennyi penzt kidobni. Most vettem egy samsungot az jo, a p9 et nagyon sokan dicserik a kornyezetembe.
2017. márc. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szerintem vegyed a Huaweit, de már kijött a p10-is szóval inkább azt!
2017. márc. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nekem SONY XPERIA X PERFORMANCE van, mióta olostelefonom van azóta nekem SONY van,én pillanatok alatt megtalálok rajta bármit, ezzel senkinek nincs semmi baja, persze ha előtte más telfonod volt, és még nemvolt SONY mobilod, úgy meg kell tanulnod mit hol találsz meg a beállításokban stb, ismerősömnek és nekem ezzel semmi problémánk nincs, és amúgy az én telefonommal sincs semmi gondja, őt csak az érdekelné hogy kamerában, üzemidőben, és itt nem az akkumulátor mAh-t érti, pl: nekem a 2700mAh-s akkumulátorral többet bír jóval mint a másik SONY XPERIA telefonom ami a Z3+, őt és engem is az üzemidő,kamera,hangzás,képernyő minősége, érdekel minket miben jobb vagy rosszabb mint az X Perdormance ?
2017. márc. 21. 17:33
 4/4 Brandon41 ***** válasza:
Szerintem inkább a Huawei p9. Az új sony-k külsőre szerintem elég rondák azokkal a sarkokkal.
2017. márc. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!