Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek miért divattelefon...

Szerintetek miért divattelefon egy Huawei P9 Lite az iPhone-ok mellett?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Azt szeretném kérdezni, hogy miért olyan népszerű a P9 Lite, hogy minden 3. embernél ezt a telefont látom? Az iPhone-t megértem, de miért ez? Nem nagyon gyors a hardver, a barátom is panaszkodik lag miatt, nem nagyon várható rá Android 7.0, hát még 8.0 se, amikor megjelenik, és nem kielégítő a kamerás része. Szerintem nem ér 60k-t, de mégis ez a legnépszerűbb telefon az Árukereső szerint. Ez miért van?

#Huawei #Huawei P9 Lite #divattelefon
2017. márc. 22. 16:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert a jól bevált marketing és a szolgáltatói kedvezmények eladták.Annyira nem rossz telefon,60K-ért meg nem kapsz jobbat ismert márkától.(az emberek 90%-a azt sem tudja mi az a Xiaomi,így olyat nem is nagyon vesznek)
2017. márc. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 |Orfeusz| ***** válasza:
86%

Elég jó az ár/érték aránya. Ennyi pénzért erre futja.

A Xiaomi tud hasonló (jobb) ár/értéket, jobb hardverben, de máshol kompromisszumos.

2017. márc. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát nemtudom, de ha abból indulok ki, hogy nekem az annál gyengébb P8 Lite-om van csak, és fél év alatt 0 problémám és "lag" volt vele, gyorsabb mint az osztálytársaim iPhone-jai, szebb képeket is csinálok, és csak az aksiban maradok picit allul hozzájuk képest... szerintem nem lehet olyan rossz teló az a P9 Lite :)

Én pont, hogy az iPhone-t nemértem miért divattelefon.

2017. márc. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Trevor. ***** válasza:
100%
Azért, mert a Huawei kezd elterjedni hazánkban és az emberek úgy vannak vele (sokan), hogyha már kínai telefont vesznek, akkor legyen Huawei, mert az legalább megbízható. Ezzel együtt sajnos az áraik is mennek feljebb, mert a marketing sok pénz és ha az emberek ismernek egy márkát és megbíznak benne (pl. Samsung vagy Apple), akkor a cég nyugodtan adhatja drágábban is a telefonjait, mert úgyis venni fogják. Ha jó ár/érték arány kell hazai hivatalos garanciával, akkor Honor telefonok között érdemes körbenézni. Divattelefonnak azért nem mondanám, mert azt a a címet meghagyhatjuk az iPhonenak. 60K-t szerintem se ér meg (bár nem mondanám túlárazottnak semmiképp sem), ennyiért van Xiaomi Redmi 4 Prime, ami kb. a Huawei Nova-val van egy szinten (kijelző, SoC, ram), az meg itthon sufnigsmből is 80K-tól van.
2017. márc. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Fatal_3rror_ ***** válasza:
100%

Marketing. Van hazai Huawei támogatás és a szomgáltatók jó áron adják csomagban.


Tulajdonképpen manapság az a Huawei, mint régen a Samsung, korábbi Sony Ericcsonok, vagy akár a Nokia. Elérhető áró, de relatív nagy tudású telefon.


Amúgy én relatív sok vérbeli kínai Xiaomi, Meizu, Doogee telefont is látok, meg Xperiát, Samsungot.

2017. márc. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!