Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefon műszaki hiba, tudsz...

Telefon műszaki hiba, tudsz segíteni, van javaslatod, Nokia Lumia 520?

Figyelt kérdés

Sajnos a mai napon , úgy fest a helyzet , hogy elromlott a szeretett telefonom. ( Nokia Lumia 520 )


1. Mi lehet a baj vele és hogyan lehet azt orvosolni, lehetőleg úgy ,hogy a telefonban lévő adatok ne vesszenek el?

Hiba eset leírása: Alacsony akku töltöttségi szint mellett, elkezdtem használni az internetet. Majd miután megnyitottam egy honlapot (céges honlap) az oldalon lapozni már nem tudtam és innentől kezdve kilépni sem tudtam az oldalról és a nettről sem. Majd ezután kivettem az aksit , majd azt visszatéve be szerettem volna kapcsolni a telefonomat de nem lehetett. Csak odáig ment a bekapcsolási folyamat, hogy a Nokia logo megjelent,de a windows ablak már nem jött és nem kapcsolt be a telefon, viszont ki sem lehetett kapcsolni a kikapcsoló gombbal.


2. Ehhez a kérdéses telefonomhoz, megvásároltam a HERE MAPS licencet. Ha a fent említett hibát, nem tudják ill. nem lehet kijavítani és így másik telefont kell majd vennem, akkor milyen készüléket vegyek amivel tudom használni a HERE térképemet?

Köszönöm a segítséget és , hogy időt szánsz a kérdésem megválaszolására.

Köszönöm !



2017. márc. 22. 23:20
 1/9 Fulár ***** válasza:
Elképzelhető,hogy a készüléked alaplap hibás lett.De persze biztosat csak a szervizesek tudnának mondani!Ha tényleg az a baj akkor csak akkor éri meg javítattni ha még garanciális mert az alaplap csere maszek szervizben közel annyiba kerül mint a telefon majdnem teljesen új ára.(de egyátalán nem biztos,hogy az a baj)A megvásárolt Here licenszet pedig gyakorlatilag bármilyen telefonon tudod majd használni!Az nem fog elveszni!Sőt,még akkor is ha esetleg Androidos telefonra váltasz!
2017. márc. 22. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
És az aksit feltöltötted közben? Nem csak lemerült teljesen?
2017. márc. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.

Várom a többiek válaszát is !

Az aksit igyekeztem feltölteni, de az a helyzet, hogy miután rá teszem töltésre a telefonomat, nem tudom , hogy tölti-e a telefont, mivel normál esetben ilyenkor miután töltésre van téve , bekapcsol a Windows de most nem, hanem csak a Nokia logo jelenik meg és továb nem lép a rendszer.

2017. márc. 23. 12:30
 4/9 zsoli bácsi válasza:
Mindenképpen egy másik aksival ki kéne próbálni, lehet hogy az nyiffant ki.
2017. márc. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Délután ill. estefelé leszek bolt közelben ahol tudok egy aksit venni. Én is arra gondoltam, hogy az aksi cserével kezdeném a megoldás keresését.
2017. márc. 23. 13:50
 6/9 anonim válasza:
Én tuti nem vennék másik aksit,míg nem vagyok biztos abban, hogy nem tölt a telefon...
2017. márc. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Elvittem a telefont a szervizbe, újra kellet telepíteni az operációs rendszerét.

Minden adat elveszett, most azon dolgozom , hogy vissza állítsam az eredeti rendet.

2017. márc. 23. 23:08
 8/9 A kérdező kommentje:

Sajnos egy vírus miatt lefagyott a telefonom (NOKIA Lumia 520) Ma elvittem egy szervizbe és állítólag csak úgy tudták helyrehozni,megcsinálni a telefonomat, hogy újra kellet telepíteni a szoftverét. De ! Mind ez azzal járt, hogy eltűntek,elvesztek a telefonon volt adatok.

Mondták a szervizben, hogy ha volt Mikrosoftos fiókom, akkor

vissza tudják állítani az "elveszett " adatokat,tel.számokat.

Igen ám ! csak, hogy én nem tudtam megmondani a Live.com fiókom belépési kódjait, ill. nem tudtam belépni a fiókba, így nem tudtak segíteni.

Most a határidőnaplómba megtaláltam a belépési jelszót,stb. azaz be tudok lépni a Live fiókomba, de nem tudom , hogy mit hol hogyan csináljam, hogy vissza álljon a régi rend a telefonomon.

Nem vagyok teljesen analfabéta a műszaki cuccokhoz,okos telefonhoz, de nem vagyok profi hozzá értő sem.

2017. márc. 23. 23:10
 9/9 Fulár ***** válasza:
Nem kell semmi mást tenned csak belépned a fiókodba.A szinkronizálás automatikusan zajlik le.De nem akarlak elszomorítani.A szinkronizálás nem fogja visszaállítani a feltelepített alkalmazásaidat-játékaidat.Az nem erre való.Ez csak ilyesmire jó ,int pl.telefonkönyv stb.
2017. márc. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!