Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi jár a Samsung telefonokhoz?

Mi jár a Samsung telefonokhoz?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem, mert az áruk nem épp a legolcsóbb, ha az A sorozatot nézem, de gondolom valami szolgáltatás is jár hozzá (persze ha nem trükközések árán feketén/szürkén veszi az ember).

2017. márc. 23. 20:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem egészen értem milyen szolgáltatásra gondolsz.
2017. márc. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Azonos kategóriában még mindig olcsóbb mint egy iphone..


Egyébként mikre gondolsz?

A dobozban:

-telefon

-leírások

-töltő

-fülhallgató


Ezek mellé még kapsz 100gb ingyenes 2 év OneDrive tárolóhelyet. (Ez minden samsunghoz jár, de nekem valamiért már másodjára is felajánlotta, igy van 200gb-om.)

2017. márc. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A kérdés leírásában már írtam: szolgáltatásra gondoltam (pl. a szerviz, stb).
2017. márc. 23. 21:29
 4/7 anonim ***** válasza:
Az A sorozathoz például egy nagyon jó kis kamera jár. Nagyon szép képeket lehet vele készíteni, a középkategóriában nagyon ott van. Az S szériáról meg nem is beszélve. Ezen kívül 100GB felhő alapú tárhely, amint már előttem is említették.
2017. márc. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Illetve 2 év garanciát szoktak a samsungokhoz adni. Gondolom ebbe csak ilyen software-s dolgok vannak benne, vagy valami gyári hibás telefonokra. Ha például vízbe mártod vagy falnak vágod, akkor nem fogják megjavítani.
2017. márc. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Trevor. ***** válasza:
100%
Megfizeted a márkanevet.
2017. márc. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
#6 Ez az iPhone-ra igaz, a samsungra kevésbé.
2017. márc. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!