Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyibe kerül egy Telenor...

Mennyibe kerül egy Telenor függő Iphone 4s függetlenítése?

Figyelt kérdés
2017. márc. 23. 22:24
 1/4 anonim ***** válasza:
19%
Attól fügv hány gigás,milyen az állapota* és,hogy hanyas ios fut rajta,nekem volt egy sima iphone 4 32gb-m ios 4-gyel és jófogáson egy óra alatt elkelt ötvenezerért,viszont az makulátlan volt,kártyafüggetlen,gyári 4-es ios volt rajta amivel kijött,a tartozékai ki se voltak bontva,volt hozzá egy csomó tok,és a legritkább 32 gb-s volt,szóval az már műkincs,de egy 8gb-s rosszabb állapotú,függő,tartozékok nélküli iphone 4s-t tusz venni tizenötezerért is.
2017. márc. 24. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 bp1985 ***** válasza:
Függetlenítést kérdezett, nem eladást... Telenor oldalán fent van az ár.
2017. márc. 24. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
1-es vagyok bocsi szerintem egy olyan ötezer körül bármelyik gsm boltban kifüggetlenítik.
2017. márc. 24. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
legálisan a telekom nekem 2éve az i4-em 20ezerért csinátla volna meg. akkor azt mondtam annyit nekem nem ér. gsm boltokban nem tudom egyáltalán lehetséges-e.
2017. márc. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!