Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az iPhone-om hibái az alaplap...

Az iPhone-om hibái az alaplap meghibásodása okozza?

Figyelt kérdés

Van egy iPhone 5c-m amit nagyon olcsón vettem 12 ezer Ft ért... amikor megvettem be sem indult azért kaptam olcsón de mivel értek hozza gondoltam megpróbálom megjavítani. Restore közben 65%-nal amikor a frimware-t igyekezett ellenőrizni megakadt és tudtam hogy ez IC probléma amit az iPhone melegítésével lehet korrigálni ami működött is és elindult végül. Indulás után minden tökéletesen ment és kiderült az is hogy kartyafuggetlen is de... ezután jött a hideg víz :

2 óra működés elteltével a hatlapi kamera nem működik illetve nem talál térerőt csak simán a "Keresés.." üzenetet írja ki.. mindezek után ismét egy Restore-ral ami ideiglenesen működött is de ugyanúgy 2 óra után ismét ugyanezek a problémák jelentkeztek... Fogalmam sincs miből eredhet... szerintetek ? Alaplapi probléma ? Vagy csak simán csatlakozó probléma ? Válaszokat köszönöm



2017. márc. 24. 16:38
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!