Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tényleg nem lesz mobilnet a...

Tényleg nem lesz mobilnet a telekomnál, ha lefogy a havi keret?

Figyelt kérdés

[link]


Mennyire igaz? Ti mit gondoltok róla?


2017. márc. 25. 11:42
1 2
 1/16 Wadmalac ***** válasza:
100%

Miért is hazudnának?


Az más kérdés, hogy ha elég sok felhasználó fog felhördülni, majd visszavonják.

2017. márc. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Hiteles oldal. Mondjuk én, mint diák, örülök mert hát +2GB mégis csak 2GB.
2017. márc. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Wadmalac ***** válasza:

Én nem ismerek senkit, aki háborgott volna a lassításon. Sőt, én olyan általános véleménnyel találkoztam, hogy a lassítás korrekt megoldás, mert jelzi, hogy vége a habzsidőzsinek, de mégse marad az ember legalább teljesen elvágva.


Olyat viszont ismerek eleget, aki a csapelzárós módszer miatt háborogni fog.

Nekem most 2 GB van havonta, nagyon ritkán fogy le, de én tuti nagyon morcos leszek, ha nem tudok majd emiatt egy xaros buszmenetrendet megnézni.


Szerintem T-mobile-ék keveslik az alapszolgáltatásra rávásárolt plusz gigák profitját.

Nem valami szimpatikus húzás.

2017. márc. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Ismerem a hvg-t, tudom, hogy azért hiteles oldalnak modnható, csak hát hátha ez még nem biztos, csak elképzelés...

Én nem nagyon ismerek telenorost, de azt írja az oldal, hogy ott már egy jó ideje így van, pedig gondolom ott is felháborodtak.

Amúgy én se hallottam még olyat, hogy valaki azért panaszkodik, mert nem érti mért lassult be a net...

Egyenlőre még én is diák vagyok, de nem értem, hogy ezt a +2 gb-ot, hogy lehetne igénybe venni. Nekem csak 500 mb van, átlagosan olyan 10, max. 15 napig szokott kitartani, bár mostanában próbálok spórolni, úgyhogy lehet kicsit tovább. De tényleg abba még csak most gondoltam bele, hogy még a buszomat sem tudnám megnézni, hogy mikor megy...

2017. márc. 25. 14:06
 5/16 anonim ***** válasza:
Nekem se tetszik. Indítsunk online petíciót!
2017. márc. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Teljesen jogos lépés. Felhasználtad az előfizetésedhez tartozó adatmennyiséget, akkor miért legyen "belassítva" a szolgáltatás? A szolgáltató teljesítette a kötelességét, biztosította a mobilnetet X GB-ig. Elfogyott? Vegyél. Nem akarsz venni? Válts nagyobb díjcsomagra, következő hónapban tovább tart majd. Nem akarsz? Használd akkor felelősségteljesebben, spórolj vele és a kevesebb is kitart sokáig.


Nekem a Vodafone-nál van 1 GB, bőven kijövök belőle, egy év alatt kétszer figyelmeztetett, hogy elértem a 80%-ot.


A menetrendre van egy jó módszer: lemented a kérdéses buszjáratnak a menetrendjét, amit gyakran használsz, offline módban az akkumulátor erejéig annyiszor nézed, amennyiszer akarod.

2017. márc. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
6-os: mindezt 2017-ben?
2017. márc. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Tollal szoktál még írni papírra 2017-ben?
2017. márc. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nem.
2017. márc. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Én nem tartom jogosnak. Eddig is megérte nekik így is, hisz évekig így volt.
2017. márc. 28. 10:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!